0
دانلود و مطالعۀ کتاب
برای مطالعه یا شنیدنِ کتاب‌ها، مجلّه‌ها و پادکست‌های ارائه‌شده در فیدیبو می‌توانی از اپلیکیشن فیدیبو در موبایل، تبلت یا کامپیوتر و همچنین دستگاه کتابخوان فیدیبوک استفاده کنی. بعد از خرید، کتاب به بخش «کتابخانۀ من» اضافه می‌شود و می‌توانی دکمۀ «دانلود» را زیر توضیحات کتاب ببینی و آن را در کتابخانهٔ اپلیکیشن دستگاهت ذخیره کنی. با این کار کتاب یا مجلّه روی دستگاه شما ذخیره و آمادۀ مطالعه می‌شود.
این راهنما کمک‌کننده بود؟
ناشرانِ همکار با فیدیبو، کتاب‌های خود را در فرمت ePub یا PDF ارائه می‌کنند. تغییر اندازه و فونت متن، های‌لایت‌کردن، جستجو در محتوای کتاب و... فقط در کتاب‌هایی که با فرمت ePub ارائه‌شده‌اند امکان‌پذیر است. در هر دو فرمت، آخرین صفحه‌ای که مطالعه کرده‌ای ذخیره می‌شود و در مراجعۀ بعدی می‌توانی از همانجا ادامۀ کتاب را بخوانی.
این راهنما کمک‌کننده بود؟
کتاب‌های صوتی بلافاصله پس از خرید قابل شنیدن هستند. می‌توانی همیشه و در زمان دسترسی به اینترنت بخش‌های مختلف کتاب را به‌کمک فیدیبو بشنوی. می‌توانی کتاب‌های صوتی را بدون دانلود (و به‌صورت آنلاین) هم بشنوی، ولی اگر می‌خواهی کتاب در زمان دسترسی نداشتن به اینترنت هم همراهت باشد، راهش ذخیرۀ کتاب روی دستگاه است. تنظیم سرعت پخش کتاب، تنظیم زمان خواب (برای توقف پخش) و فعال‌کردن حالت رانندگی از جمله ویژگی‌های پلیر فیدیبو برای شما است. ضمناً لازم نیست نگران گم‌کردنِ سررشتۀ کلام باشی، هر جایی صوت را متوقف کنی ذخیره می‌شود و دوباره می‌توانی از همان‌جا ادامۀ کتاب را بشنوی.
این راهنما کمک‌کننده بود؟
برای رعایت حقوق ناشران و براساس قانون حمایت از حقوق مؤلفان و مصنفان و هنرمندان، خواندن یا شنیدن آثار ارائه‌شده در فیدیبو فقط در اپلیکیشن‌های فیدیبو (اندروید، ویندوز، آی‌او‌اس، مک یا نسخۀ وب) و دستگاه فیدیبوک امکان‌پذیر است.
این راهنما کمک‌کننده بود؟