پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
بازی‌های ورزشی و حرکات جسمانی

بازی‌های ورزشی و حرکات جسمانی
ویژه دوره ابتدایی

نسخه الکترونیک بازی‌های ورزشی و حرکات جسمانی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره بازی‌های ورزشی و حرکات جسمانی

ورزش به‌تمامی گونه‌های فعالیت فیزیکی بدن گفته می‌شود که شرکت‌کنندگان آن می‌توانند به‌صورت منظم و سازمان‌یافته یا گاه‌به‌گاه در آن شرکت کنند و از آن برای بهبود تناسب‌اندامشان یا فراهم آوردن سرگرمی و تفریح بهره ببرند. ورزش می‌تواند به‌صورت رقابتی برگزار شود که در این صورت باید بر پایه رشته قوانینی که موردتوافق همگان است، یک یا چند برنده در آن مشخص گردد که در این‌گونه ورزش‌ها شرکت‌کنندگان باید درجه‌ای از توانمندیهای مربوط به آن رشته به‌ویژه در رده‌های بالاتر را دارا باشند. هم‌اکنون با در نظر گرفتن ورزش‌های تک‌نفره، صدها رشته ورزشی وجود دارد. ورزش‌های گروهی می‌تواند افراد را در قالب دو یا چند گروه دسته‌بندی کند و تیم‌ها باهم رقابت کنند. گونه‌هایی از فعالیت‌های غیر فیزیکی وجود دارد که گاهی آن‌ها را به ورزش نسبت می‌دهند؛ برای نمونه می‌توان به ورق‌بازی و بازی‌های تخته‌ای و فکری اشاره کرد. تعریف ورزش به هدف و منظور از انجام آن بستگی دارد: برای نمونه رقابت‌های شنا که در برابر هزاران نفر در یک استخر سرپوشیده ویژه مسابقات انجام می‌گیرد یک‌گونه از ورزش به شمار می‌رود درحالی‌که شنا در یک استخر معمولی یا در دریا یک تفریح شمرده می‌شود. رشته‌های فراوانی در ورزش وجود دارند و مردم زمان و هزینه زیادی را چه به‌عنوان شرکت‌کننده و چه به‌عنوان تماشاگر صرف ورزش می‌کنند. ورزش و ورزش کردن طی سالیان طولانی از قالب یک تفریح و سرگرمی به قالب یک حرفه و فعالیت درآمده است و تعداد بی‌شماری از ورزشکاران حرفه‌ای در سراسر جهان از طریق ورزش به ثروت رسیده‌اند. این‌یکی دیگر از ویژگی‌های ورزش به شمار می‌آید. امروزه ورزش زنان نیز جایگاه ویژه‌ای در مجامع بین‌المللی پیداکرده است.

ادامه...

مشخصات بازی‌های ورزشی و حرکات جسمانی

بخشی از بازی‌های ورزشی و حرکات جسمانی

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره بازی‌های ورزشی و حرکات جسمانی