پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
بیندیشید و ثروتمند شوید

بیندیشید و ثروتمند شوید

نسخه الکترونیک بیندیشید و ثروتمند شوید به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره بیندیشید و ثروتمند شوید

موضوع بحث هر یک از فصول این کتاب، رموز ثروتمند شدن افراد موفقی است که من طی چندین سال صحبت با آن‌ها، زندگی و موفقیت‌هایشان را بررسی کرده‌ام. این رموز را حدود پنجاه سال پیش از اندرو کارنگی آموختم. اندرو کارنگی، انسانی‌ دوست داشتنی و اسکاتلندی بود که این موضوع را در دوران کودکیم به ذهنم انداخت. بعد روی صندلی و جلویم نشست، با محبت به من چشمکی زد و صبر کرد تا مطمئن شود آیا حرفش را کاملاً فهمیده‌ام. آیا مغزم به‌اندازه‌ای که باید رشد یافته است که توصیه او را عملی سازم. وقتی مطمئن شد که ایده‌ی او را فهمیده‌ام، به من پیشنهاد کرد که بیست سال و حتی بیشتر، سخنانش را به‌ کل دنیا انتقال دهم و به جرأت می‌توانم بگویم که بدون آن پیشنهاد، شاید کل زندگی‌ام به شکست و ناکامی منتهی می‌شد. پیشنهاد او را پذیرفتم و همکاریم را با او شروع کردم و تاکنون قولی را که به او داده‌ام، فراموش نکرده‌ام. در این کتاب، رموز موفقیتی را خواهید خواند که هزاران نفر درزمینه‌های مختلف زندگی‌شان به‌طور مؤثری آن‌ها را به کار گرفته‌اند. آقای کارنگی به فرمولی اعتقاد داشت که مانند معجزه‌ای انسان را به اوج ثروت می‌رساند و باید به افرادی که فرصت آن را تا به امروز به دست نیاورده‌اند، اطلاع داده شود تا آن را در کسب درآمد، به‌کار گیرند. آقای کارنگی با امیدواری بیان داشت که من می‌توانم ایده‌های او را بر اساس تجربه زنان و مردان موفقی که با آن‌ها گفت‌وگو داشته‌ام، بررسی کنم.

ادامه...

مشخصات بیندیشید و ثروتمند شوید

بخشی از بیندیشید و ثروتمند شوید

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره بیندیشید و ثروتمند شوید