پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
ارتباط روانشناسی و ورزش

ارتباط روانشناسی و ورزش

نسخه الکترونیک ارتباط روانشناسی و ورزش به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره ارتباط روانشناسی و ورزش

در جهان امروز، تربیت‌بدنی و ورزش به‌عنوان یکی از شاخه‌های تخصصی تعلیم و تربیت، دستخوش تغییر و تحولات چشمگیر و رشد و گسترش زیادی شده است. با پیشرفت زمینه­های مختلف تحصیلی در دنیا، کشورهای توسعه‌یافته همراه با رشد دیگر رشته‌های تحصیلی، به‌طور مستمر بنا بر نیازمندی­ها و شرایط جوامع خود، به بررسی و ارزیابی برنامه‌های آموزشی تربیت‌بدنی پرداخته و الگوهای جدیدی برای ارتقای سطح کیفی این برنامه‌ها ارائه داده‌اند. ورزش یکی از عوامل بسیار مهم و اساسی تأمین سلامت و نشاط جامعه و افزایش بهره‌وری ملی است به‌طوری‌که توجه به فعالیت­های ورزشی در جوامع پیشرفته نقش بسزایی در رونق اقتصادی دارد. ورزش عبارت است از یک فعالیت نهادینه‌شده که مستلزم کاربرد نیروی جسمانی شدید با استفاده از مهارت­های جسمانی پیچیده به‌وسیله شرکت‌کنندگانی است که توسط عوامل درونی و بیرونی تحریک می­شوند. این تعریف با فعالیت‌های ورزشی سازمان‌یافته ارتباط پیدا می­کند.

ادامه...

مشخصات ارتباط روانشناسی و ورزش

بخشی از ارتباط روانشناسی و ورزش

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره ارتباط روانشناسی و ورزش