پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
طراحی،اجرا و بهره‌برداری از سایت پردازش پسماند

طراحی،اجرا و بهره‌برداری از سایت پردازش پسماند
با رویکرد بهداشت،ایمنی و محیط زیست( HSE)

نسخه الکترونیک طراحی،اجرا و بهره‌برداری از سایت پردازش پسماند به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره طراحی،اجرا و بهره‌برداری از سایت پردازش پسماند

سیستم مدیریت پسماند مجموعه­ای از فعالیت­هایی است که برای سامان دادن پسماندهای جامعه به روش­های مهندسی و بهداشتی صورت می­گیرد. باتوجه به پیچیدگی روابط موجود در جوامع، وجود مسائل مختلف سیاسی، فرهنگی، اقتصادی، بهداشتی، منابع طبیعی و غیره به نظر می­رسد، عدم وجود سیستم کارامد مدیریت پسماند می­تواند صدمات جبران­ناپذیری را به سلامت و ایمنی جامعه و محیط­زیست برساند. برای ایجاد سیستم مدیریت پسماند در کشور باید ظرفیت­های ساختاری مناسب وجود داشته باشد. روش­های متفاوتی برای دفع و انهدام زباله وجود دارد، اما در دنیای امروزی بازیافت و استفاده مجدد از اهمیت چشمگیری برخوردار است، زیرا این روش علاوه بر کاهش حجم زباله تولیدی و جلوگیری از آلودگی بیشتر محیط، باعث صرفه­جویی در هزینه، انرژی و منابع طبیعی می­شود. تجربه کشورهای پیشرفته موید این است که فرایند بازیافت و تبدیل مواد از پسماندهای خشک، ضمن تأمین سود اقتصادی فراوان، موجب صرفه­جویی مناسبی در مصرف منابع ملی می­گردد. بنابراین کتاب حاضر در راستای آشنایی با نحوه طراحی، بهره­برداری و اجرای سایت پردازش پسماند با رویکرد بهداشت، ایمنی و محیط زیست گام برداشته است امید که مورد توجه مخاطبان قرار گیرد.

ادامه...

مشخصات طراحی،اجرا و بهره‌برداری از سایت پردازش پسماند

بخشی از طراحی،اجرا و بهره‌برداری از سایت پردازش پسماند

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره طراحی،اجرا و بهره‌برداری از سایت پردازش پسماند