پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
الزامات و ویژگی‌های مهم در طراحی و ساخت تجهیزات ایستگاه‌ها و پایانه‌های مترو

الزامات و ویژگی‌های مهم در طراحی و ساخت تجهیزات ایستگاه‌ها و پایانه‌های مترو

نسخه الکترونیک الزامات و ویژگی‌های مهم در طراحی و ساخت تجهیزات ایستگاه‌ها و پایانه‌های مترو به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره الزامات و ویژگی‌های مهم در طراحی و ساخت تجهیزات ایستگاه‌ها و پایانه‌های مترو

هزاره سوم، هزاره شبکه در همه ابعاد نزدیک کرده همه ظرفیت‌ها و قابلیت‌های بشری به منظور توسعه رفاه اجتماعی است و مترو بزرگترین نقش را در ایجاد این شبکه داخلی با حداقل آلایندگی و تخریب محیط ریست در خود دارد. نگارنده که هم دانش آموخته دو رشته «برنامه‌ریزی و مدیریت شهری» و «حمل‌و‌نقل» است و هم تجارب فراوان عملی در این حوزه دارد، براساس دانش و تجربه به این باور رسیده که در میان حوزه‌های مختلف حمل‌ونقل اعم از دریایی، هوایی، زمینی و حتی ریلی، با وجود اهمیتی که هرکدام دارند، نقش مترو در امر توسعه اجرکم عندا... اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی، منحصر به فرد است و ای بسا تا آینده‌ای نه چندان نزدیک این خصوصیت را حفظ خواهد کرد. صنعت مترو هر چند در قیاس با سایر حوزه‌های حمل‌ونقل، جوانترین است اما از حیث پرکاری، فراگیری، ایمنی، بهداشت، و بکارگیری طیف متنوعی از علوم و فناوری ها، نقشی بی مانند در فعالیت‌های اجتماعی ایفا می کند. از میان سه ستون اصلی صنعت مترو: خطوط، قطارها و ایستگاه‌ها، بزعم نگارنده و غالب متخصصان، «ایستگاه‌ها و پایانه‌ها» واجد اهمیتی بنیادین هستند و می‌توان آنها را به قلب و مغز تشبیه کرد. تببین چرایی این اهمیت، با نگاه به تنوع و تراکم بایستگی‌ها و فناوری‌هایی که در طراحی و ساخت ایستگاه‌ها و پایانه‌ها بکار گرفته می‌شود و نیز در تنوع و تراکم کارکرد آنها، شدنی است.

ادامه...

مشخصات الزامات و ویژگی‌های مهم در طراحی و ساخت تجهیزات ایستگاه‌ها و پایانه‌های مترو

  • ناشر نشر ترنگ
  • تاریخ نشر ۱۳۹۵/۱۰/۰۱
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 2.45 مگابایت
  • تعداد صفحات ۱۸۲ صفحه
  • شابک

بخشی از الزامات و ویژگی‌های مهم در طراحی و ساخت تجهیزات ایستگاه‌ها و پایانه‌های مترو

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره الزامات و ویژگی‌های مهم در طراحی و ساخت تجهیزات ایستگاه‌ها و پایانه‌های مترو