پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
مدیریت فضاهای سبز شهری با رویکرد بهداشت محیط

مدیریت فضاهای سبز شهری با رویکرد بهداشت محیط

نسخه الکترونیک مدیریت فضاهای سبز شهری با رویکرد بهداشت محیط به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره مدیریت فضاهای سبز شهری با رویکرد بهداشت محیط

امروزه با توسعه روزافزون مناطق شهری و پیشی گرفتن شهرنشینی بر شهرسازی، معضلات عدیده­ای مانند افزایش بی­رویه جمعیت، گسترش کالبدی غیرهدفمند شهرها، افزایش آلودگی­های زیست­محیطی را به همراه داشته که در این بین توسعه فضاهای سبز در شهرها می­تواند نقش مهمی در حفظ و تعادل محیط­زیست و تعدیل آلودگی هوای شهری ایفا نماید. همچنین برنامه­ریزی و مدیریت شهری در کلیه زمینه­های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، بهداشتی و امنیتی از دغدغه­های اصلی مسئولان و شهروندان شهرهای کشور بوده است. بنابراین هدف ازنگارش کتاب حاضر، مدیریت فضاهای سبز شهری از دیدگاه بهداشت محیط می­باشد بدین مفهوم که در کنار داشتن فضای سبز قابل قبول در سطح شهر در راستای کاهش مصرف انرژی، مصرف آب و همجنین مدیریت صحیح پسماندهای پارکی پیشنهاداتی ارائه شود و از طرفی با طراحی و انتخاب صحیح گونه­های مختلف گیاهی به ویژه گیاهان بومی منطقه در جهت کاهش آلاینده­های محیط گام برداریم.

ادامه...

مشخصات مدیریت فضاهای سبز شهری با رویکرد بهداشت محیط

بخشی از مدیریت فضاهای سبز شهری با رویکرد بهداشت محیط

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره مدیریت فضاهای سبز شهری با رویکرد بهداشت محیط