پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
قوانین جدید بازاریابی سبز

قوانین جدید بازاریابی سبز
استراتژی‌ها،ابزارها و گرایشات برای نشان تجاری پایداری

نسخه الکترونیک قوانین جدید بازاریابی سبز به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره قوانین جدید بازاریابی سبز

کتاب حاضر نسخه‌ای به روز شده از تجربیات ۲۰ ساله ژاکلین اوتمان، یکی از متخصصین بنام در حوزه استراتژی پایداری در قالب ده فصل می‌باشد که در سال ۲۰۱۰ از سوی برنامه رهبری پایدار دانشگاه کمبریج به عنوان ۴۰ کتاب یرتر در زمینه پایداری انتخاب شده است. ژاکلین اوتمان سال‌های متمادی در زمینه توسعه پایدار، بازاریابی سبز و نوآوری محیط‌زیستی مشغول به فعالیت بوده است. وی برنده جایزه "پیشرفت درک بازاریابی سبز و نوآوری های محیط‌زیستی به عنوان منابع مزیت رقابتی در کسب و کار مدرن" از انجمن آمریکایی رقابت در سال ۲۰۰۲ و یکی از "۲۵ قهرمان محیط‌زیستی سال" از سوی مجله Interiors and Sources در سال ۲۰۰۵ می‌باشد. این کتاب رفتار و احساسات خرید مصرف‌کنندگان را در سراسر جهان به‌ویژه در ایالات متحده توصیف می‌کند و علاوه بر تشریح وضعیت مصرف کالاهای سبز، استراتژی‌های موفق و جهت‌گیری‌های آینده را تحلیل نموده و انواع مطالعات، ابزارها و نمونه‌هایی که می‌تواند منجر به سود، افزایش سهم بازار و وسیله‌ای برای گفتگوی متقابل و آموزش عمومی شوند را معرفی می‌کند. آنچه در این کتاب حائز اهمیت است، قرارگیری همزمان نمونه‌ها و مثال‌های موفق از بازاریابی سبز با توجه به مبحث هر فصل می‌باشد که در این رهگذر می‌تواند اطلاعات مطلوبی را در اختیار مدیران، صاحبان کسب‌وکار و نام‌های تجاری، اساتید، پژوهشگران و دانشجویان قرار دهد.

ادامه...

مشخصات قوانین جدید بازاریابی سبز

بخشی از قوانین جدید بازاریابی سبز

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره قوانین جدید بازاریابی سبز