پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کاهش وزن سه بعدی

کاهش وزن سه بعدی
راه حلی ساده، بدون نیاز به اراده برای کاهش وزن سالم و پایدار

نسخه الکترونیک کاهش وزن سه بعدی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کاهش وزن سه بعدی

فردی را تصور کنید که به‌امیدِ کاهش وزن به سراغ فرمول‌ها و اپلیکیشن‌های شمارش کالری می‌رود یا رژیم‌هایی را می‌گیرد که با آن‌ها لاغر هم می‌شود، اما خیلی زود وزنش برمی‌گردد؛ حتی سنگین‌تر از قبل می‌شود و احساس شکست و ناامیدی هم به مشکلات قبلی‌اش اضافه می‌شود. بعد بابت بی‌اراده‌‌بودنْ خودش را سرزنش می‌کند یا همه‌چیز را به‌پای ژنتیک چاقی می‌گذارد که جلوی رسیدن به رؤیای کاهش وزن را می‌گیرد و باعث چاقی دوباره‌اش می‌شود. احتمالاً بعد از گذشت مدتی، با رسیدن عید یا مناسبتی دیگر دوباره انگیزه پیدا می‌کند. شروع می‌کند و رژیمی دیگر را امتحان می‌کند. مطمئن باشید این بار کارش سخت‌تر می‌شود؛ چون با تجربۀ قبلی تغییرات نامطلوب زیادی در بدن خود ازجمله در سوخت‌وساز (متابولیسم) آن به وجود آورده است. تصویر را ببینید: هر بار تلاش غیراصولی و نافرجام سَمت افزایش وزن را قوی‌تر از سَمت کاهش وزن می‌کند. این بار چون خسته شده و از دست خودش شاکی است، به احتمال زیاد به سراغ رژیم‌های سخت‌تر می‌رود و روش‌هایی را امتحان می‌کند که خودش هم می‌داند پرضرر است؛ اما امیدوار است که از شر چربی‌ها و اضافه‌وزن خلاص شود. همۀ این‌ها به‌کنار، دیگران هم بابت کارهای زیادی که کرده و نتایج کم و زودگذری که گرفته است، او را سرزنش می‌کنند و بی‌اراده می‌خوانند. این چرخۀ معیوب ادامه پیدا می‌کند و او با هر بار رژیم‌گرفتن، بدن و ذهن خود را آمادۀ شکست‌های بدتری می‌کند. اگر شما هم خودتان را شبیه این فرد می‌دانید و از چنین شرایطی رنج کشیده‌اید، بدانید تنها نیستید. من اطمینان دارم با به‌کارگرفتن راه‌کارهای این کتاب می‌توانید به کاهش وزن سالم برسید و از آن مهم‌تر، سرحال و پرانرژی باشید و از سبک زندگی سالم لذت ببرید.

ادامه...

مشخصات کاهش وزن سه بعدی

  • ناشر آموزه
  • تاریخ نشر ۱۳۹۸/۱۰/۰۱
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 2.02 مگابایت
  • تعداد صفحات ۱۷۶ صفحه
  • شابک

بخشی از کاهش وزن سه بعدی

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کاهش وزن سه بعدی