دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
پیوست فرهنگی از مفهوم تا روش

پیوست فرهنگی از مفهوم تا روش

نسخه الکترونیک پیوست فرهنگی از مفهوم تا روش به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با «۶۰٪ تخفیف» بخرید!

درباره پیوست فرهنگی از مفهوم تا روش

این اثر در سه بخش سازماندهی شده است. در بخش نخست که حاوی سه فصل کوتاه است؛ با توجه به مطالعات اجتماعی خصوصاً مباحثی که به مداخلات رسمی و غیررسمی در جامعه و تغییر جامعه متأثر از این مداخلات نظر افکنده‌اند، فحص و تقریری ارائه گشته است تا عقبه‌های احتمالی پیوست فرهنگی در علوم اجتماعی و سیاستی مورد توجه خواننده قرار گیرد و البته این فحص، به معنای قضاوت کتاب در این خصوص که پیوست فرهنگی ادامه این عقبه هست یا نیست نمی‌باشد. در بخش دوم که که به چارچوب مفهومی و تبیین ضرورت پیوست فرهنگی اختصاص دارد؛ در سه فصل سعی شده تعریفی مفهومی و عملیاتی ارائه و روش مطالعه در تأثیرات فرهنگی نیز کالبدشکافی شود. در بخش سوم که به چگونگی تنظیم و مطالعه در پیوست فرهنگی اختصاص پیدا کرده به‌طور عملیاتی مراحل و گام‌های پیشنهادی برای تحقق این امر ارائه شده است که یکی، رویکردی ابداعی و اقتراحی دارد و دیگری مبتنی بر تجربه مطالعات جامعه‌شناسی کاربردی و پارادایم "اتا" تنظیم شده که امکان بررسی تطبیقی را نیز به خواننده محترم می‌دهد. البته شایان ذکر است که چون برای روش‌شناسی "اتا" کتب مستقلی توسط نویسنده فصل‌ هشتم ترجمه یا تألیف شده است، تفصیل این روش بیان نشده و بیشتر به ترسیم رویکرد مذکور پرداخته شده است.

ادامه...

مشخصات پیوست فرهنگی از مفهوم تا روش

بخشی از پیوست فرهنگی از مفهوم تا روش

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره پیوست فرهنگی از مفهوم تا روش