دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
آموزش عمومی حقوق خانواده به روایت تصویر

آموزش عمومی حقوق خانواده به روایت تصویر

نسخه الکترونیک آموزش عمومی حقوق خانواده به روایت تصویر به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

با کد تخفیف salam این کتاب را در اولین خریدتان با «۹۰٪ تخفیف» بخرید!

درباره آموزش عمومی حقوق خانواده به روایت تصویر

در حوزه حقوق خانواده، مردم عادی هر روزه با انبوهی از پرسش­هایی­ مواجه می­شوند که شاید برای پاسخ به آن نخواهند و یا نتوانند به وکیل و یا مشاور حقوقی مراجعه کنند و یا اساساً دعوایی مطرح نباشد که نیاز به مراجعه به مراجع قضایی باشد بلکه فقط به منظور اطلاع و آگاهی از وضعیت موجود و آتی بخواهند اطلاعات بیشتری را کسب کنند. این مجموعه با این هدف، بر آن است تا با ارائه تصاویر و نکته­های حقوقی به زبان ساده­تر بتواند تا حدودی راه­گشای این دسته از افراد باشد. انتخاب موضوعی تصاویر این مجموعه بر اساس موارد ابتلایی بیشتر نسبت به آن موضوع گزینش شده است و سعی بر این بود که از زاویه دید "دیگری" به این مباحث بپردازند و دیالوگ­ها و شخصیت­های تصویری بازگوکننده شکل متفاوت­تری بوده تا حوزه معرفت­شناسی وسیع­تری را پوشش دهد. کتاب­هایی که فرهنگ تصویری را نمایان می­کنند، میان متن و تصویر پیوند و توازنی بر­قرار می­کند که هریک بدون دیگری کامل نمی­شود. تصاویر می­توانند با متن­، یک رابطه متقارن ایجاد کنند و بار مفهومی متن را گسترش دهند. در کنار تصویرسازی در این مجموعه سعی شده است برخی از جدیدترین قوانین و مقررات مربوط به حقوق خانواده به خصوص قانون مدنی، قانون حمایت از خانواده مصوب ۱۳۹۱ و آیین­نامه اجرایی این قانون مصوب ۱۳۹۳ استفاده شود و برخی از اصطلاحات مندرج در متن قانون تا حد امکان به زبان ساده معنا شود. همچنین برخی از پرسش و پاسخ­های متداول که بیشتر جنبه کاربردی دارد را برای مخاطبان غیرحقوقی ارائه ­دهیم.

ادامه...

مشخصات آموزش عمومی حقوق خانواده به روایت تصویر

بخشی از آموزش عمومی حقوق خانواده به روایت تصویر

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره آموزش عمومی حقوق خانواده به روایت تصویر