Loading

چند لحظه ...
کتاب بازی‌های آموزشی برای پرورش هوش جنبشی- بدنی

کتاب بازی‌های آموزشی برای پرورش هوش جنبشی- بدنی
ویژه‌ی ۴ تا ۶ سال

نسخه الکترونیک کتاب بازی‌های آموزشی برای پرورش هوش جنبشی- بدنی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب بازی‌های آموزشی برای پرورش هوش جنبشی- بدنی

بازی­ها، یکی از مهم­ترین روش­های یادگیری کودکان و از جمله مؤثرترین راه­های ارتباطی با ایشان است. والدین از طریق بازی می­توانند در محیطی دوستانه و ترغیب­کننده وارد تعامل با کودکانشان شوند. در واقع بازی­ها بهترین و خالص‌ترین فرصت­ها برای بودن در کنار کودکان و خلق تجربه­های مؤثر و ماندگار عاطفی و یادگیری برای آن‌هاست. کودکان در بازی­ها خود واقعی­شان را نشان می­دهند، هیجاناتشان را برون­ریزی می­کنند و از حضور والدین در کنار خود لذت می­برند. به علاوه، در جریان بازی­ها، یادگیری به طور غیرمستقیم و لذت­بخش­تر و عمیق­تری اتفاق می­افتد و کودکان می‌توانند کاربردی­ترین مهارت­ها، اطلاعات، ویژگی­ها و نگرش­ها را در بازی به دست آورند. با توجه به این نکات مثبت در استفاده از بازی‌ها، در این مجموعه از کتاب­ها تلاش شده است، بازی‌های آموزشی قابل استفاده در منزل و کلاس درس معرفی و در اختیار والدین و معلمان گذاشته شود. امید است این کتاب و جلدهای دیگر آن، گامی مؤثر در ایجاد تغییرات مثبت در سیستم تربیتی خانواده‌ها و نظام آموزشی کشور باشد.

ادامه...

مشخصات کتاب بازی‌های آموزشی برای پرورش هوش جنبشی- بدنی

بخشی از کتاب بازی‌های آموزشی برای پرورش هوش جنبشی- بدنی

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب بازی‌های آموزشی برای پرورش هوش جنبشی- بدنی