دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
کتاب راهنمای پیکره دانش مدیریت پروژه PMBOK نسخه ۶

کتاب راهنمای پیکره دانش مدیریت پروژه PMBOK نسخه ۶
راهنمای عملی چابک AGILE PRACTICE GUIDE –نسخه PDF

نسخه الکترونیک کتاب راهنمای پیکره دانش مدیریت پروژه PMBOK نسخه ۶ به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با «۶۰٪ تخفیف» بخرید!

درباره کتاب راهنمای پیکره دانش مدیریت پروژه PMBOK نسخه ۶

دنیای پیرامون ما از انواع و اقسام پروژه‌های مختلف تعریف شده است که هر کدام در نقش و جایگاه بسیار مهمی برای متولیانش قرار گرفته است. هدایت این پروژه ها به سمت اهداف مدنظر یکی از مهم ترین چالش ها است. دنیای معاصر برای رسیدن به این مقصود سعی در نظام مند کردن و در چارچوب مشخص حرکت کردن پروژه ها را داشته است، بدین منظور استاندارد‌های مدیریت پروژه تهیه و تدوین گردید. استاندارد های متعددی در این خصوص در دست می باشد که شهرت و کاربری استاندارد PMBOK از همه بیشتر بوده و بابت حسن شهرت همچنین جامعیت آن، این استاندارد بیشتر از موارد مشابه دیگر مورد رجوع مدیران پروژه قرار می گیرد. نسخه ششم استاندارد PMBOK جدیدترین ویرایش موسسه PMI براین استاندارد است که در این کتاب به ترجمه آن مبادرت ورزیده شده است، در کنار این استاندارد بخش جدیدی نیز به عنوان راهنمای عملی چابک وجود دارد که نظر به اینکه در امتحانات PMP ازاین بخش نیز پرسش صورت می گیرد جهت آمادگی آزمون و همچنین آشنایی خوانندگان با مبحث چابک ترجمه آن نیز به پیروی از متن اصلی استاندارد، در این متن گنجانده شده است.

ادامه...

مشخصات کتاب راهنمای پیکره دانش مدیریت پروژه PMBOK نسخه ۶

نظرات کاربران درباره کتاب راهنمای پیکره دانش مدیریت پروژه PMBOK نسخه ۶

سلام، برعکس نظر قبلی، باید عرض کنم که مترجم نثر بسیار ثقیل ، غیر حرفه ای و در سطح پائینی در ترجمه این کتاب ارائه نموده و ترجمه آقای محسن ذکائی آشتیانی از انتشارات آدینه را توصیه می کنم و خواهشمندم که فیدیبو آن را نیز به کتابها اضافه نماید.
در ۱۲ ماه پیش توسط سید مهدی اشرفیان ( | )
ترجمه جالب نيست
در ۱ ماه پیش توسط rey...hoo ( | )
ترجمه ی روانی دارد
در ۱ سال پیش توسط محسن تربیتی ( | )