دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با «۶۰٪ تخفیف» بخرید!
کتاب سیاه و سفیدترین روز هفته

کتاب سیاه و سفیدترین روز هفته

نسخه الکترونیک کتاب سیاه و سفیدترین روز هفته به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

درباره کتاب سیاه و سفیدترین روز هفته

هیچ تردیدی نیست که در کتاب سراسر عجایب تاریخ همه اتفاقات ارزش ماندگاری دائمی ندارند دقایق در ساعت ها و روزها ماه ها و سال ها گم می شوند و انسانها نیز از این قاعده مستثنی نیستند تمدن های بزرگ با پادشاهان و سپاهیان بزرگ و صنایع بدیع در تاریخ ناپدید شدند و تنها نامی از برخی ایشان باقی مانده است که گاهی ما حتی تلفظ صحیح برخی از این نام ها را نمی دانیم از این عجوزه هزار داماد دنیا بیش از این نمی توان انتظار داشت کسی که دل در مهر کسی ندارد و هر لحظه حجله برای کسی می آراید که اهل دل می دانند که قصر ها شبیه ترین مکان ها هستند به کاروانسراها که هر لحظه کسی در آن منزل می کند. یکی از اتفاقاتی که در تاریخ برای من جذاب بوده است تاریخ موضوع محور است روزهای خاص از جمله محور هایی هستند که در تاریخ برای من لذت مضاعفی در پی داشته و دارد...

ادامه...

مشخصات کتاب سیاه و سفیدترین روز هفته

بخشی از کتاب سیاه و سفیدترین روز هفته

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب سیاه و سفیدترین روز هفته