Loading

چند لحظه ...
کتاب مبانی کاربردی ایمنی و کنترل عفونت در بخش‌ مراقبت‌های ویژه

کتاب مبانی کاربردی ایمنی و کنترل عفونت در بخش‌ مراقبت‌های ویژه

نسخه الکترونیک کتاب مبانی کاربردی ایمنی و کنترل عفونت در بخش‌ مراقبت‌های ویژه به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با ۵۰٪ تخفیف یعنی ۵,۰۰۰ تومان ارزان‌تر بخرید!

درباره کتاب مبانی کاربردی ایمنی و کنترل عفونت در بخش‌ مراقبت‌های ویژه

واحد مراقبت‌های ویژه یک واحد مجزا و مستقل با فضا، تجهیزات و کارکنان ویژه است که برای مدیریت بیماران بدحال، مصدومین، کنترل عوارض و پایش شرایط بالقوه تهدیدکننده جان بیماران ساخته شده‌است. بی‌تردید یکی از نقاط مهم و خطیر بیمارستان، بخش‌های مراقبت ویژه است. توجه به استانداردهای ساختاری، پرسنلی، دارویی، تجهیزاتی، و استاندارهای فرایندی و مدیریتی در این بخش، بدون شک منجر به بهبود وضعیت خواهد شد. حدود ۱۰% بیماران بستری در بیمارستان، به مراقبت‌های ویژه نیاز پیدا می‌کنند و حدود ۲۵% عفونت‌های بیمارستانی در بخش‌های مراقبت ویژه اتفاق می‌افتند. در میان عوامل متعددی که در زیرمجموعه پیش‌گفت قرار می‌گیرد، ایمنی بیمار (Patient Safety) و پیشگیری و کنترل عفونت‌های بیمارستانی از موضوعات کلیدی هستند که پرداختن به آن‌ها می‌تواند موجب کاهش مرگ و میر، عوارض، اشغال تخت‌های درمانی، کاهش فاحش هزینه‌ها و کاهش فشارهای روانی شود. در این مجموعه سعی شده‌است با پرداختن به این موضوعات کلیدی در جهت تحقق اهداف بخش‌های مراقبت ویژه قدمی موثر برداشته‌شود. اطمینان دارم که در صورت بهره‌گیری کارکنان محترم این بخش از نکات این مجموعه، از بخشی ازعوارض که برای بیماران بدحال پیش می‌آید پیشگیری خواهد‌شد و به بازگشت آنان به مدار تندرستی، امید و درک مجدد دامان خانه و خانواده کمک خواهد نمود.

ادامه...

مشخصات کتاب مبانی کاربردی ایمنی و کنترل عفونت در بخش‌ مراقبت‌های ویژه

بخشی از کتاب مبانی کاربردی ایمنی و کنترل عفونت در بخش‌ مراقبت‌های ویژه

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب مبانی کاربردی ایمنی و کنترل عفونت در بخش‌ مراقبت‌های ویژه