فیدیبو نماینده قانونی انتشارات نگاه و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب تابستان خیس

کتاب تابستان خیس

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۱۴,۸۸۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب تابستان خیس

پردۀ آخر از نمایش یک دوستی بیست ساله که برای دیدن آن، کامران افخم را از تهران به رامسر می‌کشاند. دیدار با دوستی ازآن سال‌ها و گفت‌و‌گوهایشان زخم‌هایی را باز می‌کند که گذر زمان آن‌هارا التیام نبخشیده‌است. و تابستان با بیان آن رازها خیس‌ترین روزهای خود را تجربه می‌کرد… «… تمام نگاه زیبای عاری از تظاهر و دروغت که برای من سمبل عشق و مهربانی بود را از اینجا و بر روی دفتر خاطرات ابام گذشته جرعه جرعه می‌نوشم. یادها و خاطره‌ها هیچ وقت در زندگی انسان گم نمی‌‌شوند. فقط بنا بر قوانین نانوشۀ روزگار گاه کمرنگ‌تر می‌شوند …»

ادامه...

بخشی از کتاب تابستان خیس

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران

قیمت گذاری ها روز به روز ار طرف برخی انتشارات داره فجیع تر میشه و فیدیبو هیچ نظارتی نداره. این مشکل رو بگذاریم در کنار نبود کتب برخی انتشارات دیکه که فیدیبو از اون ناشران هیچ کتابی نداره مثلا نشر سوره مهر، نشر بوستان کتاب، نشر اسراء، نشر سروش و ... و خیلی ناشرین دیکه که مخاطبین دیکه میتونن بشمرند. حتی برخی کتب رو هم که درخواست کردیم از پشتیبانی عملا هیچ کاری انجام نشده. خود بنده که کتابخوان فیدیبوک رو خرید کردم و دارم استفاده میکنم به این نتیجه دارم میرسم که باید یه کتابخوان دیگه بگیرم که بشه حد اقل، اپ های دیگه رو توش نصب کرد و این خلأ آزار دهنده رو از بین برد چرا که ما عملا هزینه کردیم ولی مزایای اون کمه. این چیزها هست که باعث رویگردانی از این اپ شده و میشه یعنی بخاطر یک سود به ظاهر زیاد موقت یک سود به ظاهر کم ولی مداوم رو از دست میدن و خودشون متضرر میشن و إلا مخاطب که نهایتا میره سراغ یه اپ دیگه. محدودیت ها زیاده، نه میتونی متن خاصی رو کپی کنی، نه میتونی کتاب رو امانت بدی، نه کتاب های لازم از مشهورترین ناشرین رو موجود میکنند، نه محیط جذاب گرافیکی داره، نه قیمت ها در برخی ناشرین کنترل میشه و ... وقتی ناشر میتونه این قیمت رو بزنه که حق التالیف ها زیاد باشند یعنی پول محتوا رو اگه زیاد داده باشند به مؤلف میتونن کتاب الکترونیک رو اینطوری قیمت گذاری کنن ولی وقتی همه ما می دونیم حق التالیف به شدت ناچیز هست و عملا فقط ناشر داره سود میکنه دیگه معنی نداره این قیمت ها چون پول کاغذ که نمیدیم در کتاب الکترونیک. خنده دار اینه که خود ناشر حق التالیف و پول محتوا رو به مؤلف نمیده ولی همون رو بهانه کرده برای قیمت های کاذب کتاب الکترونیک. یه خلأ بزرگ تو است زمینه هم خلأ قانونگذاری و نظارت هست هععععی .... حرف زیاده
در 1 ماه پیش توسط بدر الدین صالح