از قیطریه تا اورنج کانتی
Loading

چند لحظه ...
کتاب الگوریتم و فلوچارت

کتاب الگوریتم و فلوچارت
نسخه PDF

نسخه الکترونیک کتاب الگوریتم و فلوچارت به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

با کد تخفیف salam این کتاب را در اولین خریدتان با «۹۰٪ تخفیف» بخرید!

درباره کتاب الگوریتم و فلوچارت

کتاب حاضر چگونگی حل یک مساله و سپس بیان مرحله به مرحله آن را به شما آموزش می دهد تا با استفاده از روندهای بیان شده در آن بتوانید هر نوع مساله ای را حل کنید.

مشخصات کتاب الگوریتم و فلوچارت

نظرات کاربران درباره کتاب الگوریتم و فلوچارت

بعد از ۱۹ نوبت چاپ هیچ اصلاحی در اشتباهات مربوط به برخی پاسخ ها، خصوصا در قسمت فلوچارت، یا بهبود برخی از الگوریتم ها و یا اصلاح غلط های انشایی و املایی داخل کتاب نشده که باعث تاسف می باشد.در کل کتاب خوبی هست، البته برای یادگیری الگوریتم کلاسیک نه الگوریتم مدرن. ایراد اصلی کتاب هم ارتقا نیافتنش به همراه پیشرفت علم الگوریتم هست. مثلا روش های مختلف حل مسئله مثل روش حریصانه، روش های بازگشتی، روش تقسیم و حل، روش برنامه ریزی پویا، راهبرد عقبگرد، راهبرد شاخه و حد توی کتاب اصلا ذکر نشدن. مختصری در مورد چگونگی تحلیل و اریه راه حل برای مسائل توی کتاب ذکر شده که به تنهایی کافی نیست. همچینن از مباحث مهمی مثل تحلیل مرتبه و محاسبه پیچدگی و کارایی الگوریتم هم خبری توی کتاب نیست، از شبه کد هم هیچ صحبتی نشده. اما در کل مسائل قوی و تمرین های خوبی داره که برای تقویت الگوریتم نویسی و برنامه نویسی عالیه. خوبی کتاب هم اینه که مثال ها زنجیر وار هستند و سطح به سطح از نظر سختی پیشرفت میکنن و هر بار موضع جدیدی رو یاد میدن. ولی نباید انتظار جواب های بهینه یا صد در صد صحیح رو داشته باشین.
در ۲ سال پیش توسط Ilg...oft ( | )