فیدیبو نماینده قانونی شادن پژواک و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب صوتی راز کسب ثروت و استقلال مالی کتاب صوتی

کتاب صوتی راز کسب ثروت و استقلال مالی

نسخه الکترونیک کتاب صوتی راز کسب ثروت و استقلال مالی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۳,۰۰۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب صوتی راز کسب ثروت و استقلال مالی

هدف ما بالا بردن دانش مالی شما می‌باشد و دراین برنامه یاد می‌گیرید چگونه جریان مالی داشته باشید و مالیات کمتری پرداخت نمایید و چگونه طبق قوانین مالی بازی کنیم و چطور با استفاده از یک سری نگرش‌ها و رفتارهای خاص از خود و دارایی‌هایمان محافظت کنیم. آموزش مالی واقعی باید شما رو به سمت گروه سرمایه گذاری هدایت کند و به شما آموزش دهد که چگونه از دارایی‌های خود جریان مالی داشته باشید. چیزهایی که ما آموزش می‌دهیم دقیقا برعکس آن چیزی است که در مدرسه درباره‌ی مالیات، وام و بدهی به شما گفته شده است و یک نگرش جدید ارائه می‌کنیم. کسب و کار یک فعالیت گروهی است و لازم نیست که شما باهوش‌ترین باشید و یا همه چیز را بدونید ، لازم نیست مدرک MBA بگیرید ، فقط باید یک تیم از افراد باهوش و حرفه‌ای و کنجکاو داشته باشید تا به موفقیت برسید.

ادامه...

نظرات کاربران درباره کتاب صوتی راز کسب ثروت و استقلال مالی

اگر به کارآفرینی اینترنتی علاقه مند هستید پیشنهاد می کنیم به پروژه ایگلز جامع ترین دوره کارآفرینی اینترنتی ایران از گروه بین المللی لرن مستر بپیوندید جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت learnmaster.net مراجعه کنید
در 4 هفته پیش توسط mil...372