Loading

چند لحظه ...
کتاب ارتقای زنان به رتبه استادی در دانشگاه‌های ایران

کتاب ارتقای زنان به رتبه استادی در دانشگاه‌های ایران
راهی ناهموار و روندی کُند

نسخه الکترونیک کتاب ارتقای زنان به رتبه استادی در دانشگاه‌های ایران به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با ۵۰٪ تخفیف یعنی ۳,۴۰۰ تومان ارزان‌تر بخرید!

درباره کتاب ارتقای زنان به رتبه استادی در دانشگاه‌های ایران

در این کتاب در بخش نخست گزارش، پس از طرح مسئله، خلاصه‌ای از یافته‌های پژوهشی در سایر کشورها و ایران، هدف و روش مطالعه ارائه می‌شود. فشرده‌ای از عین سیاست‌ها و مقررات ارتقای هیئت‌علمی و مواردی از قوانین و آیین‌نامه‌ها که با حضور و فعالیت‌های علمی زنان در جامعه دانشگاهی مرتبط است، محتوای بخش دوم را تشکیل می‌دهد. بخش سوم اختصاص به یافته‌های حاصل از گفت‌وگوها با زنان و مردان هیئت‌علمی در مرتبه استادی و دانشیاری دارد که در واقع بیشتر نقل تجربۀ زیستۀ زنان استاد در فرایند ارتقاست. تحلیل سیاست‌ها و مقررات منعکس‌شده در آیین‌نامه‌های ارتقا از دیدگاه زنان استاد و جمع‌بندی مواردی که ارتقای زنان به مقام استادی را تحت تأثیر قرار داده است، در بخش چهارم مطرح می‌شود. در بخش آخر گزارش، با نتیجه‌گیری از مجموع یافته‌ها و تحلیل مقررات ارتقا و با توجه به شرایط کنونی نظام آموزش‌عالی، سیاست‌های قابل‌اجرا با هدف فراهم‌آوردن زمینۀ ارتقای زنان به مرتبه استادی در دانشگاه‌ها ارائه خواهد شد.

ادامه...

مشخصات کتاب ارتقای زنان به رتبه استادی در دانشگاه‌های ایران

بخشی از کتاب ارتقای زنان به رتبه استادی در دانشگاه‌های ایران

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب ارتقای زنان به رتبه استادی در دانشگاه‌های ایران