دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با «۶۰٪ تخفیف» بخرید!
کتاب دوراهی

کتاب دوراهی

نسخه الکترونیک کتاب دوراهی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

درباره کتاب دوراهی

در افکار پریشان خودم غرق شده بودم که پرستار شیفت شب، که خانمی میانسال و آراسته بود، به داخل اتاق آمد و مشغول تعویض سِرم و تزریق دارو‌‌های آرمان شد. او حدوداً پنجاه سال سن داشت. روپوشی سفید و بلند و مقنعه‌ای آبی پوشیده بود. حدود بیست دقیقه‌ای آنجا بود، اما هیچ حرفی میان ما ردّ و بدل نشد. به نظر خسته می‌رسید ولی کارش را خیلی با آرامش و بادقت انجام می‌داد. با اینکه آرمان در کُما بود و تقریباً هیچ چیزی را حس نمی‌کرد، اما آن پرستار کارش را بسیار با احتیاط انجام می‌داد که مبادا او دردی بکشد. کارش که تمام شد، قبل از خارج شدن از اتاق، رو به من کرد و لبخندی زد و رفت. لبخندش گرم بود و نگاهش، مهربان. گویی می‌خواست به من بگوید: "آرام باش، صبوری کن".

ادامه...

مشخصات کتاب دوراهی

  • ناشر انتشارات سبزان
  • قیمت نسخه چاپی قیمت نسخه چاپی ۲۰,۰۰۰ تومان
  • تاریخ نشر ۱۳۹۶/۱۰/۱۵
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 0.61 مگابایت
  • تعداد صفحات ۱۰۴ صفحه
  • شابک

بخشی از کتاب دوراهی

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب دوراهی

قصه خیلی مورد پسند و جذب کننده نبود. موضوع و سوژه ی تکراری که می توانست خیلی متفاوت، بهتر و غنی تر روایت شود. در ضمن ایرادهای نگارشی داشت. ۱. زمانی که از یک شخص یا فاعل حرف می زنید نیازی نیست در هر جمله اسم شخص یا فاعل را بیاورید. مثلا وقتی یک پاراگراف در مورد پدر می نویسید نباید در ابتدای هر جمله اسم پدر را بیاورید. ۲. در بعضی جملات هم باید از ضمیر متصل به جای فاعل یا ضمیر منفصل استفاده کرد. ۳. وقتی فقط دو شخص حضور دارند یا با هم حرف می زدند نیازی نیست تکرار کنید که من گفتم یا او گفت. این موارد داستان و دیالوگ ها را مصنوعی کرده و نمی توان به راحتی ارتباط برقرار کرد. جملات خوب و پر کشش نمی شوند. در کل جایگاه فاعل، ضمیرها و نام ها در جملات رعایت نشده و یا بارها و بیهوده تکرار شده بودند.
در ۳ سال پیش توسط ۱۳۹۷ ( | )