دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با «۶۰٪ تخفیف» بخرید!
کتاب حقوق و قوانین شهروندی در شهرسازی

کتاب حقوق و قوانین شهروندی در شهرسازی

نسخه الکترونیک کتاب حقوق و قوانین شهروندی در شهرسازی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

درباره کتاب حقوق و قوانین شهروندی در شهرسازی

از جمله مفاهیم نوینی که امروزه به طور ویژه ای به آن پرداخته می شود و در نظریات اجتماعی، سیاسی وحقوقی جایگاه ویژه ای پیدا کرده، مفهوم شهروندی است. این مفهوم ریشه در سنت فکری یونا باستان دارد فلاطون اولین فیلسوف و متفکر سیاسی است که به این مفهوم در نظریات خود پرداخته است. شهروندی را می توان نوعاً یک قوا و زاینده حقوق مختلف برای شهروندان دانست. شناخت از شهروندی و حقوق مختلف آن سطح توانایی های افراد را نیز برای قضاوت در امو ر مربوطه بالا می برد. از این رو اطلاع و آگاهی از حقوق شهروندی و دانسته های مربوط به فعالیتهای تخصصی و حرفه ای افراد نیازی اجتناب ناپذیر می باشد از طرفی تدوین قانون جامع شهری و به توجه به محورهای اساسی قوانین جامع شهری، ضامن توفیقات مدیریت شهری می گردد. از دیگر سو با قوانین حمایتی، تنبیهی و نیز قوانین بازدارنه و پیشگیرانه ضمانتی برای مسئولیت پذیری مدیران خواهد شد. به منظور نیل به کمال مطلوب در حوزه مدیریت شهری را به دنبال خواهد داشت. حقوق شهروندی به عنوان رویکردی که به انواع حقوق انسانی در جامعه اشاره دارد، تعامل بین فرد و جامعه را جهت می دهد.

ادامه...

مشخصات کتاب حقوق و قوانین شهروندی در شهرسازی

  • ناشر نشر ترخون
  • قیمت نسخه چاپی قیمت نسخه چاپی ۳۰,۰۰۰ تومان
  • تاریخ نشر ۱۳۹۶/۰۱/۱۵
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 0.82 مگابایت
  • تعداد صفحات ۱۷۵ صفحه
  • شابک

بخشی از کتاب حقوق و قوانین شهروندی در شهرسازی

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب حقوق و قوانین شهروندی در شهرسازی