دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با «۶۰٪ تخفیف» بخرید!
کتاب جستارهایی در اقتصاد مقاومتی

کتاب جستارهایی در اقتصاد مقاومتی
پایش ضدشکنندگی اقتصادی

نسخه الکترونیک کتاب جستارهایی در اقتصاد مقاومتی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

درباره کتاب جستارهایی در اقتصاد مقاومتی

موقعیت تعامل می‌تواند برای افراد و سازمان‌های اقتصادی و جامعه و محیط مشکل‌ساز باشد. بیشترین مخاطره نیز هنگام مواجهه با واقعیت شدید برون‌زایی است که شرایط رکود اقتصادی تنها یکی از آن‌ها است‌ و می‌تواند به شکست درون اقتصاد و تأثیر بر خروجی آن بیانجامد. توانمندی اقتصادها در مواجه با این عوامل میزان توانمندی آن‌ها را تعریف می‌کند. گستره این توانمندی شامل شکنندگی به معنی تأثیرپذیری بسیار از این شوک‌های خارجی تا استحکام (عدم تغییر در برابر شوک‌های خارجی) و در حالت عالی آن ضدشکنندگی (بهبود و تقویت در مواجهه با شوک‌های خارجی) است. با توجه به اهمیت موضوع ضدشکنندگی، به‌ویژه در سال‌های اخیر و رویارویی کشورهای مختلف با مشکلات آن، پرداختن بدین موضوع برای نیل به اقتصاد مقاومتی ضرورت بالایی دارد. تلاش نویسندگان کتاب نیز به‌منظور ارائه درک صحیحی از موضوع بوده است، هر چند که در آن دقت‌نظر و رفت و برگشت‌های متعددی صورت گرفته است، بی‌شک بی‌عیب و نقص نخواهد بود. مؤلفان تلاش کردند تا مطالعه جامعی را با استعانت از پژوهش‌های نظری و تجربی پیشین جهت ارزیابی ضدشکنندگی اقتصادی برای نیل به اقتصاد مقاومتی صورت دهند. خواندن این کتاب هم برای خط‌مشی‌گذاران و مدیران دولتی و متخصصان حوزه اقتصاد و هم برای آن دسته از خوانندگانی که هنوز فرصت آشنایی با این حوزه را پیدا نکرده‌اند سودمند است.

ادامه...

مشخصات کتاب جستارهایی در اقتصاد مقاومتی

بخشی از کتاب جستارهایی در اقتصاد مقاومتی

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب جستارهایی در اقتصاد مقاومتی