دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
کتاب رمزگشایی آتش و پدیدارشناسی حرارت از دیرباز تا امروز

کتاب رمزگشایی آتش و پدیدارشناسی حرارت از دیرباز تا امروز

نسخه الکترونیک کتاب رمزگشایی آتش و پدیدارشناسی حرارت از دیرباز تا امروز به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

با کد تخفیف salam این کتاب را در اولین خریدتان با «۹۰٪ تخفیف» بخرید!

درباره کتاب رمزگشایی آتش و پدیدارشناسی حرارت از دیرباز تا امروز

نوشتن، موهبتی کم­نظیر و قلم، معجزه­گری بی­همتا است؛ قلم محترم است، به­ویژه قلمی که خوب و خوش بنویسد و از لطافت طبع و از بداعت علم بگوید. توانایی نوشتن موهبتی است بس بزرگ، چرا­که انسان به ­وسیله­ی آن اندیشه‌هایش را به بیان می­آورد؛ نه فقط اندیشه و علم را، بلکه هنر درون را در بیرون به تصویر می­کشد. با وجود اهمیت زیاد نوشتن ولی برایم چه سخت بود در زمینه­ای بنویسم که بطور کامل در تخصص من نبود. درست است که تخصص اینجانب یعنی سنجش­از­دور حرارتی خود یک موضوع کاملا بین رشته­ای است ولی این بار می­خواستم حرفی جدید در زمینه آتش دیروز و حرارت امروز بزنم. می­خواستم ببینم که آیا آتش گذشته می­تواند چراغ راه کوچه­های تنگ و تاریک فردا باشد؟! پس لازم بود به یک وادی دیگر یعنی ورای روش­های معمول نوشتن پا بگذارم. این کتاب نه فقط پای علم و فناوری را به میان می­کشد بلکه حرف­هایی هم از نقش هنر و ادبیات و فلسفه به­ میان می­آورد. خلاصه با همه سختی­ها به لطف خداوند، راه بر من هموار و هموارتر گردید به طوریکه که اکنون شاهد استقبال از این اثر کاملا بین رشته­ای هستم. پس بنویسیم زیرا نوشتن موهبتی است بس بزرگ که انسان به ‌وسیله آن اندیشه‌هایش را به تصویر می‌کشد. نه فقط اندیشه و علم را بلکه هنر درون را به هنر بیرون پیوند می‌زند. توانایی واقعی بشر از زمانی شروع شده است که توانسته بر روی کاغذ بنویسد و یا بر روی سنگ حک کند. دلیلِ ابتداییِ بشر برای نوشتن را ترسِ او از فراموشی و نیازش به ثبتِ وقایع می­دانند. شگفت­آور است که چرا بشر را این­گونه می­پندارند؟!

ادامه...

مشخصات کتاب رمزگشایی آتش و پدیدارشناسی حرارت از دیرباز تا امروز

بخشی از کتاب رمزگشایی آتش و پدیدارشناسی حرارت از دیرباز تا امروز

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب رمزگشایی آتش و پدیدارشناسی حرارت از دیرباز تا امروز