دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با «۶۰٪ تخفیف» بخرید!
کتاب تجربه‌های کوتاه ۲۴ : چرت بعدازظهر فیدی‌پلاس

کتاب تجربه‌های کوتاه ۲۴ : چرت بعدازظهر

نسخه الکترونیک کتاب تجربه‌های کوتاه ۲۴ : چرت بعدازظهر به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

درباره کتاب تجربه‌های کوتاه ۲۴ : چرت بعدازظهر

باز که این شروع کرد! چه خوب یکی دوساعتی از دست‌اش راحت بودم ها. هربار که خودش را مانند حلزونِ صدف گم‌کرده، درون چیزی که روی سرش کار کلاه را می‌کند، فرو می‌برد، پشت روزنامه‌ی کهنه‌ئی به خواب می‌رود، باید منتظرِ برخاستن یک موسیقی ناهنجار و خشن از خروپفی باشم که «آلبرت»گویان از ته گلوی او به راه می‌افتد. دیگر هوا روشن شده بود که به یک فروش‌گاه بزرگ رسیدیم. منتظر ماندیم تا فروش‌گاه باز شود. این من بودم که او را به این گوشه‌ی دنج کشانده بودم. تا وقتی که منتظر بودیم از تهویه‌ی پشت ما باد گرم می‌زد، پشت ما را گرم می‌کرد. بدی این‌جا آن بود که از پنجره‌ی باز یک اسنک‌فروشی، بوی نان‌شیرینی و خامه‌ای و شکلاتی می‌پیچید و پاهایم را سست می‌کرد. خوبی‌اش هم آن بود که ناخودآگاه قیافه‌ی غم‌انگیزی به خود گرفته بودم که غم‌انگیزترین قیافه بود و باعث می‌شد گاهی خانمی، بیش‌تر پسر یا دختری، به‌ندرت آقائی، خم شود و دستی به سرورویم بکشد.باز که این شروع کرد! چه خوب یکی دوساعتی از دست‌اش راحت بودم ها. هربار که خودش را مانند حلزونِ صدف گم‌کرده، درون چیزی که روی سرش کار کلاه را می‌کند، فرو می‌برد، پشت روزنامه‌ی کهنه‌ئی به خواب می‌رود، باید منتظرِ برخاستن یک موسیقی ناهنجار و خشن از خروپفی باشم که «آلبرت»گویان از ته گلوی او به راه می‌افتد. دیگر هوا روشن شده بود که به یک فروش‌گاه بزرگ رسیدیم. منتظر ماندیم تا فروش‌گاه باز شود. این من بودم که او را به این گوشه‌ی دنج کشانده بودم. تا وقتی که منتظر بودیم از تهویه‌ی پشت ما باد گرم می‌زد، پشت ما را گرم می‌کرد. بدی این‌جا آن بود که از پنجره‌ی باز یک اسنک‌فروشی، بوی نان‌شیرینی و خامه‌ای و شکلاتی می‌پیچید و پاهایم را سست می‌کرد. خوبی‌اش هم آن بود که ناخودآگاه قیافه‌ی غم‌انگیزی به خود گرفته بودم که غم‌انگیزترین قیافه بود و باعث می‌شد گاهی خانمی، بیش‌تر پسر یا دختری، به‌ندرت آقائی، خم شود و دستی به سرورویم بکشد.

ادامه...

مشخصات کتاب تجربه‌های کوتاه ۲۴ : چرت بعدازظهر

  • ناشر نشر چشمه
  • تاریخ نشر ۱۳۹۷/۰۱/۱۵
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 0.38 مگابایت
  • تعداد صفحات ۴۸ صفحه
  • شابک

بخشی از کتاب تجربه‌های کوتاه ۲۴ : چرت بعدازظهر

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب تجربه‌های کوتاه ۲۴ : چرت بعدازظهر