دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با «۵۰٪ تخفیف» بخرید!
کتاب صوتی زنی که با من در یک خانه زندگی می‌کرد کتاب صوتی فیدی‌پلاس

کتاب صوتی زنی که با من در یک خانه زندگی می‌کرد

نسخه الکترونیک کتاب صوتی زنی که با من در یک خانه زندگی می‌کرد به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

نسخه نمونه کتاب صوتی زنی که با من در یک خانه زندگی می‌کرد را رایگان بشنوید

درباره کتاب صوتی زنی که با من در یک خانه زندگی می‌کرد

مجموعه حاضر که متعلق به داستان‌های منتخب این جایزه در سال‌ ۲۰۱۲ است، از نقطه نظر نویسندگان انگلیسی زبان در جامعه فرا مدرن معاصر به زیست انسانی و نیز نوع زاویه دید آنها به زندگی و روابط خانوادگی قابل اعتناست و به نظر می‌رسد این موضوع در انتخاب آنها به عنوان اثر داستانی برگزیده خالی از تأثیر نبوده است. در مجموعه داستان «زنی که با من در یک خانه زندگی می‌کرد» مخاطب با ۱۲ داستان کوتاه همراه می‌شود که هر یک به نوعی تشریح‌کننده این موقعیت به شمار می‌روند. در داستان نخست از مجموعه با عنوان «زنی که با من در یک خانه زندگی می‌کرد» نویسنده تلاشی تحسین‌برانگیز برای نمایش شیوه‌های زیستن و همزیستی را به نمایش می‌کشد. در این اثر با مجموعه‌ای از افراد روبروییم که به نوعی با یکدیگر دارای پیوند انسانی بوده و از این نقطه نظر هر یک در مواجهه با دیگری ناچار از اخذ رفتاری متفات هستند که بتواند زندگی در کنار هم را تجربه کنند.

ادامه...

مشخصات کتاب صوتی زنی که با من در یک خانه زندگی می‌کرد

نظرات کاربران درباره کتاب صوتی زنی که با من در یک خانه زندگی می‌کرد

فاجعه! نمیدونم داستانهاش واقعا بی سر و ته بودن یا سانسور زیادی داشتن. گویندگانشون هم اگرچه خوش صدا بودن ولی خیلی تند میخوندن و خیلی جاها مکثها و تفکیکهای لازم رو رعایت نمیکردن
در ۳ سال پیش توسط moh...ain ( | )
داستانهای بی سر و ته
در ۱ ماه پیش توسط 937...261 ( | )
راوی خانم بد بود. سرعت خواندن اینقدر زیاده که باید دائما بخشهایی زا تکرار کنید
در ۲ سال پیش توسط 912...876 ( | )