0
امکان مطالعه در اپلیکیشن فیدیبو
دانلود
راز پول چاپ کردن 7 ایرانی

معرفی، خرید و دانلود کتاب صوتی راز پول چاپ کردن 7 ایرانی

نویسنده:
گروه سبکتو
ناشر:
سبکتو
درباره راز پول چاپ کردن 7 ایرانی
می‌توان علم موفقیت را مجموعه‌ای از راهکارها و روش‌های متفاوت و سازنده‌ای دانست که به وسیله آن تحقق رویاها سریعتر و مطمئن‌تر می‌شود. این علم بزرگ در کنار ارزش غیرقابل تصورش بسیار بی‌سر و صدا در دست کسانی است که به قله هدف‌های خود صعود کرده‌اند اما دسترسی به چنین افرادی سخت و در مواردی هم غیر ممکن است اگر هم دسترسی پیدا کنید ممکن است آنها علاقه‌ای به بازگو کردن رازهای خود نداشته باشند. پس یک راه بهتر برای رسیدن به رازهای موفقیت آنها سراغ دارم و آن چیزی نیست جز آشنایی با سرگذشت ‌این افراد و آگاهی یافتن از نکات و مشکلات آنها. زیرا آنها راه موفقیت را طی کرده و پستی و بلندی‌های آن را آزموده‌اند پس تجربه آنها یک منبع با ارزش برای دستیابی به علم موفقیت است. شاید کتاب‌های زیادی در ‌این مورد خوانده باشید که ترجمه شده از‌ ایده‌ها و تجربیات افراد مختلف بوده اما اکثر آنها با فرهنگ، سبک زندگی و قوانین جامعه ‌ایرانی سازگار نیستند، ما در ‌این میکروکتاب سعی کرده‌ایم از ‌ایرانیانی سخن بگوییم که توانستند رویاهایشان را محقق کنند آنها برای رسیدن به هدفشان از هیچ تلاشی فروگزار نبودند و برای بدست آوردن آنچه که دارند از علم موفقیت استفاده کردند.

شناسنامه

فرمت محتوا
mp۳
حجم
73.۳۳ مگابایت
مدت زمان
۰۱:۱۵:۱۷
نویسندهگروه سبکتو
راویمحمدرضا حشمتی
ناشرسبکتو
زبان
فارسی
تاریخ انتشار
۱۳۹۷/۰۹/۲۸
قیمت ارزی
2.۵ دلار
مطالعه و دانلود فایل
فقط در فیدیبو
mp۳
۷۳.۳۳ مگابایت
۰۱:۱۵:۱۷

نقد و امتیاز من

بقیه را از نظرت باخبر کن:
دیگران نقد کردند
4
از 5
براساس رأی 3 مخاطب
5
ستاره
33 ٪
4
ستاره
33 ٪
3
ستاره
33 ٪
2
ستاره
0 ٪
1
ستاره
0 ٪
2 نفر این اثر را نقد کرده‌اند.
3

مطالبی کلی در مورد افراد موفق ایرانی بیان کرده است. خیلی به علل و عوامل موفقیت آنها نمی پردازد و نقل قول های کلی دارد. ارزش یکبار خواندن را دارد.

4

کتاب خوبی است کلی گویی شده ولی چون از نمونه های ایرانی است جالب است و اهمیت جهانی اندیشیدن و جهانی شدن را به خوبی نشان میدهد

4
(3)
15,800
تومان
%30
تخفیف با کد «HIFIDIBO» در اولین خریدتان از فیدیبو

گذاشتن این عنوان در...

قفسه‌های من
نشان‌شده‌ها
مطالعه‌شده‌ها
راز پول چاپ کردن 7 ایرانی
راز پول چاپ کردن 7 ایرانی
گروه سبکتو
سبکتو
4
(3)
15,800
تومان