فیدیبو نماینده قانونی نشر قطره و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

کتاب قلبت را به تپش وادار

نسخه الکترونیک کتاب قلبت را به تپش وادار به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب قلبت را به تپش وادار

سال‌ها از پی هم گذشتند، ولی غم از دست دادن پدربزرگ و مادربزرگ از دل دیان زدوده نشد. یک روز که بر سر قبرشان رفت، ناگهان از مشاهدۀ مادرش که داشت می‌گریست، شوکه شد. قبل از اینکه او ببیندش، از آن جا گریخت، ولی زجری که از دیدن دوبارۀ او متحمل شد، چنان شدید بود که لطمات روحی بی‌اندازه‌ای به او وارد آورد.
فقط کار برای او خطری در بر نداشت. پس یکسره به کار پرداخت. موفق شد مدرک دیپلم دبیرستان را با بالاترین درجه بگیرد و در دانشگاه همان شهر که شهرت زیادی داشت، در رشتۀ پزشکی ثبت‌نام کند. چون نمی‌خواست زیر بار دین هیچ کسی برود، برای تابستان در جستجوی کار دانشجویی برآمد.
الیزابت از اینکه دیان، برعکس تابستان‌های گذشته، در ایام تعطیلات آنها را همراهی نمی‌کند، متأسف بود. او خودش هم با آرزوی وکیل شدن، در دانشکدۀ حقوق اسم‌نویسی کرده بود.
زندگی دیان با شروع کلاس‌های دانشگاه ریتم غیر اصولی و بیرحمانه‌ای پیدا کرد. در دانشکدۀ پزشکی پیوسته به او اجازۀ اضافه‌کاری در قبال دریافت حق‌الزحمه می‌دادند، اما دیگر رمقی برایش نمی‌ماند.

ادامه...
  • ناشر نشر قطره
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 0.74 مگابایت
  • تعداد صفحات ۱۳۲ صفحه
  • شابک

معرفی رایگان کتاب قلبت را به تپش وادار

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:قلبت را به تپش وادار

آملی نوتومب

مترجم: دکتر محمدجواد کمالی

حق انتشار الکترونیک برای فیدیبو محفوظ استنظرات کاربران درباره کتاب قلبت را به تپش وادار

این داستان هم مثل بقیه کارهای خانم نوتوم جذاب بود، خیلی دوست داشتم. و البته برای من که مادرم نکات مهمی داشت
در 4 روز پیش توسط
من کتاب جنایت کنت نویل رو از ایشون خوندم که بسیار ضعیف بود. آخر داستان مجموعه ای از حوادث غیر منطقی مثل فیلم هندی رخ می داد. لذا هرگز دیگه کتابی من جمله این رو از این نویسنده نمی خونم
در 2 هفته پیش توسط
ترجمه افتضااااااح حتی اسم نویسنزه رو هم درست ترجمه نکرده آملی؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!
در 3 هفته پیش توسط