فیدیبو نماینده قانونی نشر قطره و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

کتاب مشاوره آسیب‌زا

نسخه الکترونیک کتاب مشاوره آسیب‌زا به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب مشاوره آسیب‌زا

مطالعه‌ی این کتاب ممکن است ذهن شما را به فرایند مشاوره حساس‌تر کند و باعث شود که شما مسئولیت بیش‌تری را بر دوش خود احساس کنید. اگر چنین احساسی در شما به‌وجود آید، با خوشحالی می‌توانیم اعلام کنیم که ما به وظیفه‌ی خود عمل کرده‌ایم. مخاطب اصلی ما در این کتاب مشاوران و روان‌درمانگرانی هستند که از مفاهیم و اصطلاحات به‌کاررفته اطلاع دقیق دارند و با ما هم‌زبان هستند. این گروه یا خود را طرف مستقیم سخن ما می‌بینند و ما را در تکمیل و بهبود این اثر یاری می‌رسانند، یا ازجمله همکارانی هستند که ما را متهم به فرافکنی می‌کنند و ممکن است به نقدمان بکشند. در هر دو حالت، ما مخاطبان خود را به‌درستی مورد خطاب قرار داده‌ایم و با آن‌ها به سخن نشسته و رازهای مشترک را بازگشایی نموده و مورد تحلیل قرار داده‌ایم؛ زیرا به این موضوع اعتقاد راسخ داریم که چه بهتر قبل از آن‌که دیگران محاسبه‌مان کنند، خود به حساب خویش رسیدگی کنیم؛ این یک ویژگی بارز برای سلامت نفس و موفقیت است، نه یک نقطه‌ضعف. اگرچه، این کتاب حاصل سال‌ها تجربه‌ی کار با اساتید بزرگ رشته‌ی روان‌شناسی و مشاوره و کسب علم و ادب و معرفت از محضر آن‌ها و مطالعه‌ی متون تخصصی روان‌شناسی و مشاوره و هم‌چنین برخورد مستقیم و رودررو با هزاران مراجع متعدد است؛ و نه صرفاً بازتاب‌های ذهنی نویسندگان آن.
مطالعه‌ی این کتاب برای مردم عادی و افرادی که در حال دریافت خدمات مشاوره‌ای هستند یا روزی نیاز به این خدمات پیدا می‌کنند، نیز مشکلی به همراه نمی‌آورد. زیرا، در سرتاسر کتاب صادقانه و با زبانی علمی به امکان و احتمال آسیب‌های مشاوره‌ی نادرست پرداخته شده است و مشاوران و روان‌درمانگران از انجام آن منع شده‌‌اند و دام‌ها و چاله‌های احتمالی موجود بر سر راه یک فرایند مشاوره‌ی درست و دقیق مشخص و معین شده‌اند. پس آگاهی عمومی از این احتمالات و خطرها نه‌تنها به اصل و اهمیت و ضرورت مشاوره لطمه‌ای وارد نمی‌کند، بلکه راه را روشن‌تر می‌کند و مشاور را یک انسان صادق و در حال تحول و خودسازی مداوم نشان می‌دهد.
با این احساس که ورود به دنیای خلوت و گاه پر از راز و رمز مشاوره نه کار ساده‌ای است و نه هرکس امکان ورود به آن را دارد و به‌طور مسلم، کسی می‌تواند وارد این فضا شود که خود در این محیط تجربه اندوخته باشد؛ به خود جرئت دادیم و وارد این عرصه شدیم.


  • ناشر: نشر قطره - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 0.94 مگابایت - تعداد صفحات : ۱۳۰ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب مشاوره آسیب‌زا در فیدیبو

۲۹،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۹،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۳،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۶۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب مشاوره آسیب‌زا