فیدیبو نماینده قانونی کارخانه محتوا و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
میکروبوک طبیعت انسان

میکروبوک طبیعت انسان

نسخه الکترونیک میکروبوک طبیعت انسان به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

درباره میکروبوک طبیعت انسان

طبیعت انسان (۲۰۱۸) نگاهی دقیق و موشکافانه به جنبه‌های مختلف ویژگی‌های انسان دارد، ویژگی‌هایی که اغراق یا سرکوب شده‌اند. رابرت گرین معتقد است که همه‌ی انسان‌ها کمی خودشیفته، غیرمنطقی، کوته‌بین و مستعد رفتارهای وسواسی و سلطه‌جویانه‌اند. تنها هنگامی می‌توانیم این احساسات را تحت کنترل خود درآوریم و از آن‌ها به نفع خود استفاده کنیم که به شناخت جنبه‌های مختلف طبیعت انسان رسیده باشیم. این کتاب برای افراد زیر مناسب است: - دانشجویانی که در حوزه‌ی روان‌شناسی و طبیعت انسان تحصیل می‌کنند. - کسانی که در پی شناخت رفتارهای خود هستند. - افرادی که می‌خواهند زندگی بهتری داشته باشند. میکروبو‌ک‌ ها خلاصه‌ ای کوتاه از کتاب‌ ها هستند که می توان آن ها را در مدت زمان کمی خواند و عادت به مطالعه روزانه را از طریق آن ها در خود شکل داد. برای تولید میکروبوک های فیدیبو همواره تلاش شده که کتاب ها از میان پرفروش ترین های بازار و در موضوعات مختلف انتخاب شوند تا بتوانند توجه مخاطبین بسیاری را به خود جلب کنند. هم چنین با دقت فراوان گزیده ای از محتوای اصلی کتاب گلچین شده، به گونه ای که به شالوده اصلی آن لطمه وارد نشود و هدف غایی نویسنده به خواننده به طور کامل منتقل گردد.گاهی از میکروبوک ها با عنوان کتابچه یا کتاب کوتاه یاد می‌شود. با دانلود میکرو بوک می توانید به صورت اجمالی در کمتر از ۲۰ دقیقه برترین کتاب های جهان را مطالعه کرده و لذت ببرید. سایت و اپلیکیشن فیدیبو با صدها نسخه صوتی و الکترونیکی از میکرو بوک ها، تجربه ای متفاوت از کتابخوانی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

ادامه...
  • ناشر کارخانه محتوا
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 0.16 مگابایت
  • تعداد صفحات ۰ صفحه

بخشی از میکروبوک طبیعت انسان

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

درباره ی نویسنده:

رابرت گرین نویسنده ی آثار پرفروش نیویورک تایمز بوده و نوشته هایش اغلب درباره ی چگونگی عملکرد ذهن های بزرگ و موفق است. به دلیل معرفی زندگی و آثار شخصیت های بزرگ تاریخی، آثار وی تاکنون موردتحسین مورخان و مدیران کسب وکار قرار گرفته است.
 The 48 Laws of Power (2000)، The 33 Strategies of War (2006) و Mastery (2013)
از آثار این نویسنده هستند.

خلاصه

طبیعت انسان (۲۰۱۸) نگاهی دقیق و موشکافانه به جنبه های مختلف ویژگی های انسان دارد، ویژگی هایی که اغراق یا سرکوب شده اند. رابرت گرین معتقد است که همه ی انسان ها کمی خودشیفته، غیرمنطقی، کوته بین و مستعد رفتارهای وسواسی و سلطه جویانه اند. تنها هنگامی می توانیم این احساسات را تحت کنترل خود درآوریم و از آن ها به نفع خود استفاده کنیم که به شناخت جنبه های مختلف طبیعت انسان رسیده باشیم.

این کتاب برای افراد زیر مناسب است:

  • دانشجویانی که در حوزه ی روان شناسی و طبیعت انسان تحصیل می کنند.
  • کسانی که در پی شناخت رفتارهای خود هستند.
  • افرادی که می خواهند زندگی بهتری داشته باشند.

نظرات کاربران درباره میکروبوک طبیعت انسان

چه مختصر و مفید نکات مهمی رو گفته بود. کاش نسخه اصلی و کامل کتاب رو بذارین. فیدیبو اگه نسخه کامل کتاب رو بذاری . یه دنیا ممنونت میشم😌
در 2 ماه پیش توسط مرضیه راد
عالی رابرت گرین
در 3 هفته پیش توسط فرید قنبری