فیدیبو نماینده قانونی کارخانه محتوا و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
میکروبوک روزخوبی داشته‌باشید!

میکروبوک روزخوبی داشته‌باشید!

نسخه الکترونیک میکروبوک روزخوبی داشته‌باشید! به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره میکروبوک روزخوبی داشته‌باشید!

روز خوبی داشته باشید (۲۰۱۶) نشان می‌دهد که چطور می‌توانید روزهای کاری خوب و موفقی داشته باشید. مطالب و توصیه‌های این کتاب بر اساس یافته‌های اخیر در زمینه‌های روانشناسی، عصب‌شناسی و اقتصاد نوشته شده است. این کتاب راهنمای خوبی برای رویارویی با چالش‌های دنیای کاری مدرن است. حرفه‌ای رفتار کنید و حتی در روزهای دشوار و خسته کننده، پر انرژی و سرحال باشید. این کتاب برای افراد زیر مناسب است: - حرفه‌ای‌هایی که می‌خواهند کارآمدتر و موثرتر باشند - کسانی که کارها را به تعویق می‌اندازند - کسانی که می‌خواهند در محیط کاری موثرتر باشند میکروبو‌ک‌ ها خلاصه‌ ای کوتاه از کتاب‌ ها هستند که می توان آن ها را در مدت زمان کمی خواند و عادت به مطالعه روزانه را از طریق آن ها در خود شکل داد. برای تولید میکروبوک های فیدیبو همواره تلاش شده که کتاب ها از میان پرفروش ترین های بازار و در موضوعات مختلف انتخاب شوند تا بتوانند توجه مخاطبین بسیاری را به خود جلب کنند. هم چنین با دقت فراوان گزیده ای از محتوای اصلی کتاب گلچین شده، به گونه ای که به شالوده اصلی آن لطمه وارد نشود و هدف غایی نویسنده به خواننده به طور کامل منتقل گردد.گاهی از میکروبوک ها با عنوان کتابچه یا کتاب کوتاه یاد می‌شود. با دانلود میکرو بوک می توانید به صورت اجمالی در کمتر از ۲۰ دقیقه برترین کتاب های جهان را مطالعه کرده و لذت ببرید. سایت و اپلیکیشن فیدیبو با صدها نسخه صوتی و الکترونیکی از میکرو بوک ها، تجربه ای متفاوت از کتابخوانی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

ادامه...
  • ناشر کارخانه محتوا
  • تاریخ نشر
  • زبانفارسی
  • حجم فایل 0.14 مگابایت
  • تعداد صفحات ۰ صفحه
  • شابک

بخشی از میکروبوک روزخوبی داشته‌باشید!

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

درباره ی نویسنده

کارولین وب ۱۲ سال در شرکت معروف McKinsey کار کرده است. او به عنوان مشاور مدیریت، هم اکنون شرکت Sevenshift را راه اندازی کرده و مدیریت می کند. تخصص این شرکت کمک به افزایش کارایی، انرژی و اشتیاق در افراد است. آثار او در نیویورک تایمز و فوربس جزو کارهای برجسته ی این نشریات به شمار می رود.

خلاصه

روز خوبی داشته باشید (۲۰۱۶) نشان می دهد که چطور می توانید روزهای کاری خوب و موفقی داشته باشید. مطالب و توصیه های این کتاب بر اساس یافته های اخیر در زمینه های روانشناسی، عصب شناسی و اقتصاد نوشته شده است. این کتاب راهنمای خوبی برای رویارویی با چالش های دنیای کاری مدرن است. حرفه ای رفتار کنید و حتی در روزهای دشوار و خسته کننده، پر انرژی و سرحال باشید.
این کتاب برای افراد زیر مناسب است:
  • حرفه ای هایی که می خواهند کارآمدتر و موثرتر باشند
  • کسانی که کارها را به تعویق می اندازند
  • کسانی که می خواهند در محیط کاری موثرتر باشند

نظرات کاربران درباره میکروبوک روزخوبی داشته‌باشید!

من وقتی این کتاب رو خوندم دو مطلب واقعا بهم اموزش داد که توی همان روز نتیجشو در کارم دیدم. برای یک کتاب ۱۵دقیقه ای خوب بود
در 5 روز پیش توسط