فیدیبو نماینده قانونی کارخانه محتوا و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
میکروبوک استراحت

میکروبوک استراحت

نسخه الکترونیک میکروبوک استراحت به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

درباره میکروبوک استراحت

استراحت (۲۰۱۷) به خستگی و فرسودگی ناشی از کار پایان می‌دهد و طرحی تازه برای یک زندگی هدفمندتر ارائه می‌کند. توصیه‌ی ریچل اَمرا برای استرس ناشی از کار چیست؟ استراحت کنید! این استراحت صرفا به معنی خوابیدن نیست. این دوره می‌تواند تجربه‌ای سراسر تفکر، رشد و ارزیابی باشد. توصیه‌های کاربردی اَمرا را دنبال کنید تا در پایان دوران استراحت، با سرزندگی و تمرکز، برای تجربیات آینده آماده باشید. این کتاب برای افراد زیر مناسب است: - افرادی که از کار زیاد فرسوده و خسته شده‌اند. - افرادی که به مراقبه و زندگی همراه با تفکر علاقه‌مندند. - کسانی که می‌خواهند بدون هزینه‌های گزاف به مرخصی بروند. میکروبو‌ک‌ ها خلاصه‌ ای کوتاه از کتاب‌ ها هستند که می توان آن ها را در مدت زمان کمی خواند و عادت به مطالعه روزانه را از طریق آن ها در خود شکل داد. برای تولید میکروبوک های فیدیبو همواره تلاش شده که کتاب ها از میان پرفروش ترین های بازار و در موضوعات مختلف انتخاب شوند تا بتوانند توجه مخاطبین بسیاری را به خود جلب کنند. هم چنین با دقت فراوان گزیده ای از محتوای اصلی کتاب گلچین شده، به گونه ای که به شالوده اصلی آن لطمه وارد نشود و هدف غایی نویسنده به خواننده به طور کامل منتقل گردد.گاهی از میکروبوک ها با عنوان کتابچه یا کتاب کوتاه یاد می‌شود. با دانلود میکرو بوک می توانید به صورت اجمالی در کمتر از ۲۰ دقیقه برترین کتاب های جهان را مطالعه کرده و لذت ببرید. سایت و اپلیکیشن فیدیبو با صدها نسخه صوتی و الکترونیکی از میکرو بوک ها، تجربه ای متفاوت از کتابخوانی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

ادامه...

بخشی از میکروبوک استراحت

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

درباره ی نویسنده

ریچل اُمرا مربی رسمی مدیریت تحول و مدیریت اجرایی و همچنین مدیر فروش شرکت گوگل است. او در اوقات فراغت خود به سخنرانی درباره ی مراقبه می پردازد و به طور داوطلبانه با بنیاد Search Inside Yourself Leadership همکاری می کند.

خلاصه

استراحت (۲۰۱۷) به خستگی و فرسودگی ناشی از کار پایان می دهد و طرحی تازه برای یک زندگی هدفمندتر ارائه می کند. توصیه ی ریچل اَمرا برای استرس ناشی از کار چیست؟ استراحت کنید! این استراحت صرفا به معنی خوابیدن نیست. این دوره می تواند تجربه ای سراسر تفکر، رشد و ارزیابی باشد. توصیه های کاربردی اَمرا را دنبال کنید تا در پایان دوران استراحت، با سرزندگی و تمرکز، برای تجربیات آینده آماده باشید.

این کتاب برای افراد زیر مناسب است:

  • افرادی که از کار زیاد فرسوده و خسته شده اند.
  • افرادی که به مراقبه و زندگی همراه با تفکر علاقه مندند.
  • کسانی که می خواهند بدون هزینه های گزاف به مرخصی بروند.

نظرات کاربران درباره میکروبوک استراحت

عالی بود میخام بهش عمل کنم.
در 2 ماه پیش توسط mir...ber