فیدیبو نماینده قانونی کارخانه محتوا و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
میکروبوک شطرنج و هوش مصنوعی

میکروبوک شطرنج و هوش مصنوعی

نسخه الکترونیک میکروبوک شطرنج و هوش مصنوعی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره میکروبوک شطرنج و هوش مصنوعی

شطرنج و هوش مصنوعی (۲۰۱۷) ارتباط بین هوش انسان، شطرنج و هوش مصنوعی را بررسی می‌کند. استادبزرگ شطرنج، کاسپاروف، خوانندگان را با بازی موردعلاقه‌ی خود آشنا می‌کند و توضیح می‌دهد که چطور کامپیوترها از هوش انسان، دست‌کم در شطرنج، پیشی گرفته‌اند. این کتاب برای افراد زیر مناسب است: - شطرنج‌بازان - علاقه‌مندان به کامپیوتر - کارگرانی که نگران قدرت ماشین‌ها هستند میکروبو‌ک‌ ها خلاصه‌ ای کوتاه از کتاب‌ ها هستند که می توان آن ها را در مدت زمان کمی خواند و عادت به مطالعه روزانه را از طریق آن ها در خود شکل داد. برای تولید میکروبوک های فیدیبو همواره تلاش شده که کتاب ها از میان پرفروش ترین های بازار و در موضوعات مختلف انتخاب شوند تا بتوانند توجه مخاطبین بسیاری را به خود جلب کنند. هم چنین با دقت فراوان گزیده ای از محتوای اصلی کتاب گلچین شده، به گونه ای که به شالوده اصلی آن لطمه وارد نشود و هدف غایی نویسنده به خواننده به طور کامل منتقل گردد.گاهی از میکروبوک ها با عنوان کتابچه یا کتاب کوتاه یاد می‌شود. با دانلود میکرو بوک می توانید به صورت اجمالی در کمتر از ۲۰ دقیقه برترین کتاب های جهان را مطالعه کرده و لذت ببرید. سایت و اپلیکیشن فیدیبو با صدها نسخه صوتی و الکترونیکی از میکرو بوک ها، تجربه ای متفاوت از کتابخوانی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

ادامه...
  • ناشر کارخانه محتوا
  • تاریخ نشر
  • زبانفارسی
  • حجم فایل 0.16 مگابایت
  • تعداد صفحات ۰ صفحه
  • شابک

معرفی رایگان میکروبوک شطرنج و هوش مصنوعی

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

درباره ی نویسنده:

گری کاسپاروف پس از اولین پیروزی اش در سال ۱۹۸۵، سال ها قهرمان شطرنج جهان بود. وی یکی از بهترین شطرنج بازانی است که تاکنون در دنیا دیده شده است. کاسپاروف به عنوان فعال حقوق بشر و سخن گوی اجتماعی هم فعالیت می کند و تاکنون با نشریاتی مانند وال استریت ژورنال همکاری داشته است. How Life Imitates Chess و Winter is Coming از سایر آثار این نویسنده هستند.

دستیابی به آینده ی هوش مصنوعی از طریق منشور شطرنج!

گاهی نظاره ی جهان و درک تغییرات لحظه ای آن دشوار است. طی پنجاه سال گذشته، تغییر و تحول اطلاعات به نحوی با زندگی روزمره عجین شده که فراموش می کنیم، دنیا با چه سرعتی در حال نوآوری و پیشرفت است.
گری کاسپاروف درباره ی تغییر زمان ما، استدلال شگفت انگیزی دارد. او مسائلی مطرح می کند که باید درباره ی تکنولوژی و انتظارمان از دنیایی که به سرعت در حال تغییر است، بدانیم. کاسپاروف در این زمینه، کارش را به خوبی انجام داده است. به عنوان بهترین شطرنج باز تاریخ، وی مدام در حال رقابت با دانشمندان علوم کامپیوتر و تکنولوژی پرقدرت آن هاست. آیا کامپیوترهای این دانشمندان توانستند او را شکست دهند؟ رقابت کاسپاروف با ابرکامپیوتر IBM Deep Blue در چند دوره ‎ی شطرنج در اواخر دهه ی ۱۹۹۰ پاسخ این سوال است.
باید گفت که ماشین های شطرنج و هوش مصنوعی شباهت های زیادی به هم دارند. پس با کمی تفکر درباره ی تاریخ فرهنگی شطرنج می توانید به عملکرد دنیای تکنولوژی مدرن پی ببرید. با تاریخ و آینده ی هوش مصنوعی، شطرنج و کامپیوتر همراه باشید.

در این کتاب خواهید خواند:
  • چرا تکنیسین های کامپیوتر قابل اعتماد نیستند؟
  • کدام کامپیوتر در رقابت های جهانی شطرنج سال ۱۹۷۸ غوغایی به پا کرد؟
  • اصول پایه ای برنامه ریزی Google Assistant و Amazon Alexa چیست؟

شطرنج و هوش مصنوعی

آنجا که هوش مصنوعی به پایان می رسد و خلاقیت انسان آغاز می شود

گری کاسپاروف

گروه مترجمان


حق انتشار الکترونیک برای فیدیبو محفوظ است

 

نظرات کاربران درباره میکروبوک شطرنج و هوش مصنوعی