فیدیبو نماینده قانونی کارخانه محتوا و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
میکروبوک خجالت ممنوع

میکروبوک خجالت ممنوع

نسخه الکترونیک میکروبوک خجالت ممنوع به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

درباره میکروبوک خجالت ممنوع

خجالت ممنوع (۲۰۱۸) به ما می‌آموزد که چطور به خود عشق ورزیده و دیدگاه مخرب‌مان به بدن خود را ترمیم کنیم. دیدگاهی که رسانه‌های اجتماعی، رادیو و تلیوزیون به بشر تحمیل کرده‌اند سبب شده تا بسیاری از افراد از بدن خود متنفر باشند. این کتاب فرایندهای ذهنی را تشریح می‌کند که سبب شده از خودمان متنفر باشیم و نشان می‌دهد چگونه می‌توانیم اندام خود را دوست بداریم. این کتاب برای افراد زیر مناسب است: - کسانی که به خاطر اندام خود، از دیگران خجالت می‌کشند. - افراد کم‌توان و معلول - دوقلوها و نوجوانان میکروبو‌ک‌ ها خلاصه‌ ای کوتاه از کتاب‌ ها هستند که می توان آن ها را در مدت زمان کمی خواند و عادت به مطالعه روزانه را از طریق آن ها در خود شکل داد. برای تولید میکروبوک های فیدیبو همواره تلاش شده که کتاب ها از میان پرفروش ترین های بازار و در موضوعات مختلف انتخاب شوند تا بتوانند توجه مخاطبین بسیاری را به خود جلب کنند. هم چنین با دقت فراوان گزیده ای از محتوای اصلی کتاب گلچین شده، به گونه ای که به شالوده اصلی آن لطمه وارد نشود و هدف غایی نویسنده به خواننده به طور کامل منتقل گردد.گاهی از میکروبوک ها با عنوان کتابچه یا کتاب کوتاه یاد می‌شود. با دانلود میکرو بوک می توانید به صورت اجمالی در کمتر از ۲۰ دقیقه برترین کتاب های جهان را مطالعه کرده و لذت ببرید. سایت و اپلیکیشن فیدیبو با صدها نسخه صوتی و الکترونیکی از میکرو بوک ها، تجربه ای متفاوت از کتابخوانی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

ادامه...

بخشی از میکروبوک خجالت ممنوع

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

درباره نویسنده:

سونیا رنه تیلور نویسنده و بنیانگذار جنبش جهانی «The Body Is Not an Apology» است. هافینگتون پست و نیویورک تایمز از نشریات بزرگی است که وی با آن ها همکاری دارد.

خلاصه

خجالت ممنوع (۲۰۱۸) به ما می آموزد که چطور به خود عشق ورزیده و دیدگاه مخرب مان به بدن خود را ترمیم کنیم. دیدگاهی که رسانه های اجتماعی، رادیو و تلیوزیون به بشر تحمیل کرده اند سبب شده تا بسیاری از افراد از بدن خود متنفر باشند. این کتاب فرایندهای ذهنی را تشریح می کند که سبب شده از خودمان متنفر باشیم و نشان می دهد چگونه می توانیم اندام خود را دوست بداریم.
این کتاب برای افراد زیر مناسب است:
  • کسانی که به خاطر اندام خود، از دیگران خجالت می کشند.
  • افراد کم توان و معلول
  • دوقلوها و نوجوانان

نظرات کاربران درباره میکروبوک خجالت ممنوع

خیلی بد بود
در 1 ماه پیش توسط سعید ستوده