فیدیبو نماینده قانونی کارخانه محتوا و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
میکروبوک میلیونر شو

میکروبوک میلیونر شو

نسخه الکترونیک میکروبوک میلیونر شو به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

درباره میکروبوک میلیونر شو

میلیونر شو (۲۰۰۳) راهنمای عملی برای ثروتمند شدن با درآمدی کم است که همه می‌توانند آن را انجام دهند. در این کتاب، دیوید باخ اثبات می‌کند که دست‌یافتن به مبالغ میلیون‌دلاری نیازی به انجام کار خارق‌العاده، یا حتی پس‌اندازی قانونمند ندارد. فقط باید یک مورد را رعایت کنید! این کتاب برای افراد زیر مناسب است: - افراد شاغلی که دوران بازنشستگی آسوده‌ای می‌خواهند. - زوج‌های جوانی که به برنامه‌ریزی مالی نیاز دارند. - هرکسی که برای درآمد و هزینه‌هایش به برنامه‌ریزی احتیاج دارد. میکروبو‌ک‌ ها خلاصه‌ ای کوتاه از کتاب‌ ها هستند که می توان آن ها را در مدت زمان کمی خواند و عادت به مطالعه روزانه را از طریق آن ها در خود شکل داد. برای تولید میکروبوک های فیدیبو همواره تلاش شده که کتاب ها از میان پرفروش ترین های بازار و در موضوعات مختلف انتخاب شوند تا بتوانند توجه مخاطبین بسیاری را به خود جلب کنند. هم چنین با دقت فراوان گزیده ای از محتوای اصلی کتاب گلچین شده، به گونه ای که به شالوده اصلی آن لطمه وارد نشود و هدف غایی نویسنده به خواننده به طور کامل منتقل گردد.گاهی از میکروبوک ها با عنوان کتابچه یا کتاب کوتاه یاد می‌شود. با دانلود میکرو بوک می توانید به صورت اجمالی در کمتر از ۲۰ دقیقه برترین کتاب های جهان را مطالعه کرده و لذت ببرید. سایت و اپلیکیشن فیدیبو با صدها نسخه صوتی و الکترونیکی از میکرو بوک ها، تجربه ای متفاوت از کتابخوانی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

ادامه...

بخشی از میکروبوک میلیونر شو

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

خلاصه:

میلیونر شو (۲۰۰۳) راهنمای عملی برای ثروتمند شدن با درآمدی کم است که همه می توانند آن را انجام دهند. در این کتاب، دیوید باخ اثبات می کند که دست یافتن به مبالغ میلیون دلاری نیازی به انجام کار خارق العاده، یا حتی پس اندازی قانونمند ندارد. فقط باید یک مورد را رعایت کنید!

این کتاب برای افراد زیر مناسب است:
  • افراد شاغلی که دوران بازنشستگی آسوده ای می خواهند.
  • زوج های جوانی که به برنامه ریزی مالی نیاز دارند.
  • هرکسی که برای درآمد و هزینه هایش به برنامه ریزی احتیاج دارد.

چگونه بر امیال خود پیروز شده و پس اندازی میلیون دلاری ذخیره کنید.

چه کسی دوست دارد میلیونر شود؟ جواب این سوال بسیار واضح است: همه. سوال مهم تر این است که چگونه این مقدار پول را به دست آوریم؟ اگر در بخت آزمایی یا هر مسابقه ی دیگری برنده نشوید، باید محصولی جدید و متفاوت تولید کنید که برایتان کسب وکاری پردرآمد دست و پا کند.

آیا ممکن است؟

با توجه به شرایط و قرائن، راه ساده تری برای میلیونر شدن وجود دارد؛ طوری که با استفاده از سیستمی ساده، مبلغی مستقیما از حقوقتان به حسابی غیرقابل دسترس و امن منتقل می شود تا آن را پس انداز کنید. بدین شکل، همه می توانند با درآمدی کم میلیونر شوند. با پس انداز خودکار، حتی افرادی که در مسائل مالی مشکل دارند، می توانند ثروتمند شوند.
همچنین، با استفاده از این برنامه، نیازی نیست درآمد زیادی داشته باشیم. با توجه به مطالبی که در این کتاب می خوانیم، تنها کافی است به پس انداز متعهد باشیم.

در این کتاب می خوانیم:
  • عامل لاته (Latte Factor) چیست و چگونه کمک می کند ثروتمند شویم؟
  • چرا باید از اجاره کردن و کارت های اعتباری دوری کنیم؟
  • چگونه احساس ثروتمندبودن داشته باشیم؟

برای اینکه میلیونر شوید، نیازی نیست درآمد زیادی داشته باشید؛ کافی است مقدار کمی پول را به صورت منظم ذخیره کنید.

شاید فکر کنید با درآمد سالیانه ای کمتر از ۴۰۰۰۰ دلار نمی توانید میلیونر شوید؛ اما اگر هوشمندانه خرج کنید، درکمال تعجب می بینید که پس انداز بسیار زیادی عایدتان می شود.
جیم و سو مکینتایر (Jim and Sue McIntyre) زوجی بودند که برای برنامه ریزی مالی به نویسنده ی کتاب مراجعه کردند. جیم، هرگز بیشتر از ۴۰۰۰۰دلار در سال درآمد نداشت؛ اما این زوج در اوایل دهه ی پنجاه سالگی شان، ۲ میلیون دلار پس انداز داشتند.
خانواده ی مکینتایر مثال بسیار خوبی است که نشان می دهد برای ثروتمندشدن به درآمد بالا نیازی ندارید. فقط باید هوشمندانه برخورد کنید و برنامه ی مالی بسیار ساده ای داشته باشید.
پدر و مادر این زوج پس از ازدواجشان به آن ها گفته بودند که یا پول برای آن ها کار می کند یا آنها برای پول.
قطعا این دو نفر تصمیم گرفته بودند پولشان را به کار بیندازند؛ به همین دلیل برنامه ریزی ساده ای برای این مسئله انجام دادند. آن ها بخشی از درآمدشان را کنار می گذاشتند. در ابتدا ۴ درصد از درآمد ماهیانه شان شامل این برنامه ریزی بود که به تدریج آن را به ۱۵ درصد افزایش دادند. برای جلوگیری از خرج بی رویه هم سیستمی خودکار تعبیه کردند که بخشی از درآمدشان را پس انداز می کرد.
کار دیگری که مکینتایرها انجام دادند، شروع سریع این برنامه بود. این کار باعث شد مبلغ قابل توجهی پس انداز کرده و به آن اضافه کنند.

با این روش احتمال بسیار زیادی وجود دارد تا در سال های آینده میلیونر شوید.

با توجه به سوددهی پولی که پس انداز می کنید، اگر هر سال از دهه ی بیست سالگی زندگی تان ۲۰۰۰ دلار کنار بگذارید، در ۶۵سالگی بیش از یک میلیون دلار پول خواهید داشت.
برای این کار باید پول کمی را به صورت روزانه کنار بگذارید که نام آن را ضریب لاته می گذاریم. به طور میانگین هزینه ی هر بار کافه رفتن ۳.۵۰ دلار است که به عبارتی سالیانه ۱۲۵۰ دلار می شود. اگر سیگاری باشید و روزی یک پاکت مصرف داشته باشید، به طور روزانه ۷ دلار هزینه برای شما خواهد داشت که سالیانه ۲۵۰۰ دلار می شود.
فرض کنیم روزی ۱۰ دلار کنار می گذارید. اگر سالیانه ده درصد به پس اندازتان اضافه کنید، در سی سالگی حدود ۷۰۰۰۰۰ دلار و در چهل سالگی دو میلیون دلار پس انداز خواهید داشت.
پس، از امروز به جای خرید چیزهای کوچک غیرضروری، پول پس انداز کنید تا با درآمدی کم میلیونر شوید.

نظرات کاربران درباره میکروبوک میلیونر شو

خوبه
در 2 ماه پیش توسط فرید قنبری
کتاب متوسطیه!
در 3 ماه پیش توسط kaz....kz
سلام. متاسفانه یک سری ابعاد کلی گفته شده و در شرایط کشور ما خیلی از راهکارهای ارائه شده کارایی نخواهند داشت.
در 3 ماه پیش توسط م. ج.