فیدیبو نماینده قانونی انتشارات آوای قلم و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

کتاب بهره‌برداری از بیورآکتورهای غشایی در مقیاس بزرگ در تصفیه فاضلاب شهری

نسخه الکترونیک کتاب بهره‌برداری از بیورآکتورهای غشایی در مقیاس بزرگ در تصفیه فاضلاب شهری به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب بهره‌برداری از بیورآکتورهای غشایی در مقیاس بزرگ در تصفیه فاضلاب شهری

بهره­برداری از بیورآکتورهای غشایی در مقیاس بزرگ برای تصفیه فاضلاب شهری اطلاعات زیادی در بسیاری از زمینه­های فناوری بیورآکتور غشایی بر اساس تجربه عملی بیش از ده سال در بهره­برداری تصفیه­خانه­های بیورآکتور غشایی با واحدهای میکروفیلتراسیون هالوفایبر فراهم آورده است. این کتاب جزئیاتی در مورد ساختار فرآیند، هزینه­های سرمایه­گذاری و بهره­برداری بر اساس مطالعات موردی و همچنین مقایسه داده­ها با فرآیندهای تصفیه لجن فعال متداول را در اختیار خواننده قرار می­دهد. این کتاب همچنین در بر دارنده نتایج اکثر تحقیقات اخیر مربوط به فناوری بیورآکتور غشایی که گروه ارفتور در پروژه­های بزرگ تحقیقاتی اروپایی سهیم بوده است نیز می­باشد. داده­های واقعی فرآیند از تمام مراحل تصفیه تصفیه­خانه­ها (پیش تصفیه مکانیکی، بیورآکتورها، فیلتراسیون، تمیز نمودن غشا) ایده­ای نسبت به عملکرد طولانی مدت تصفیه­خانه­های بیورآکتور غشایی و همچنین امکان انجام یا عدم انجام عملکرد مقیاس کامل این فناوری و نیز پتانسیلی برای بهینه­سازی بیشتر این فرآیند را در اختیار خوانندگان قرار می­دهد.
این کتاب منبع خوبی از توصیه­های عملی در مناقصه و ساخت، مدیریت و بهره­برداری تصفیه­خانه­ها می­باشد. مطالعه بهره­برداری از بیورآکتورهای غشایی در مقیاس بزرگ برای تصفیه فاضلاب شهری برای کارورزان و محققین، اطلاعاتی در زمینه­های زیادی از فناوری بیورآکتور غشایی، شامل داده­های واقعی فرآیندی، نمودارها و تصاویری که چالش­های طراحی و بهره­برداری بیورآکتور غشایی را توضیح می­دهد را در اختیار آنها قرار می­دهد.


  • ناشر: انتشارات آوای قلم - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 4.64 مگابایت - تعداد صفحات : ۱۶۴ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب بهره‌برداری از بیورآکتورهای غشایی در مقیاس بزرگ در تصفیه فاضلاب شهری در فیدیبو

۲۹،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۹،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۳،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۶۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب بهره‌برداری از بیورآکتورهای غشایی در مقیاس بزرگ در تصفیه فاضلاب شهری