فیدیبو نماینده قانونی ماه آوا و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب صوتی و من دوستت دارم کتاب صوتی

کتاب صوتی و من دوستت دارم

نسخه الکترونیک کتاب صوتی و من دوستت دارم به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android فیدیبو

درباره کتاب صوتی و من دوستت دارم

این کتاب داستانی کوتاه است درباره آنچه که در ازای نجات یک زندگی ، باید قربانی کنیم.اگر نه آینده، که گذشته هم مهم باشد.اگر نه،تنها جایی که می‌رویم ، بلکه ردپایی هم که بجا می‌گذاریم اهمیت داشته باشد، اگر مجبور باشیم همه دار و ندارمان را بگذاریم؛ خود را فدای چه‌کسی خواهیم کرد؟

ادامه...
  • ناشر ماه آوا
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 68.04 مگابایت

نظرات کاربران درباره کتاب صوتی و من دوستت دارم

کتاب متفاوتی بود. صدای گوینده بسیار دلنشین بود. درسی رو که من ازش گرفتم این بود که زمان چه قدر مهمه و اینکه عشق واقعا به معنای واقعی کلمه میتونه توی لحظه رخ بده. و چه قدر همون لحظه بزرگ و خواستنیه. این مسئله حالم رو خیلی خوب کرد. دیدم رو به اتفاقای گذشته ی زندگیم خیلی تغییر داد. و کلا دیدم رو به زندگی نغییر داد. کتاب شاهکاری بود در نوع خودش.
در 3 ماه پیش توسط ماه خورشید
صدا و بیان آقای صمصامی مثل همیشه عالی بود. داستان را هم مثل سایر آثار بکمن، بسیار دوست داشتم. هر چند نباید تنها بر اساس کمیت قضاوت کرد، ولی به نظرم این قیمت برای یک داستان کوتاه زیاد است. حداقل برای من که دائم در حال خریدن کتاب صوتی هستم. من که هیچ جا ندیدم فیدیبو نظرات خوانندگان را ملاحظه و جواب بده، ولی امیدوارم گاهی هم که شده نظرات مخاطبین را ملاحظه کند. این طوری حداقل خواننده احساس میکند یک ارتباط دو طرفه برقراره و حداقل اینکه نظراتش خوانده میشود.
در 4 هفته پیش توسط zb_...deh
داستان کوتاهی است. من فکر میکردم طولانی تر باشد. اما کل فایل صوتی حدود ۱ ساعت است. قلم بکمن مخصوص خودش است. اما من فکر میکنم مردی به نام اوه خیلی برجسته تر از این اثر نویسنده هست
در 4 هفته پیش توسط نسیم قاسمی
دلنشین بود
در 2 ماه پیش توسط فائزه da
جالب بود! همین!
در 2 ماه پیش توسط mah...acy
این کتاب بی نهایت عالی بود داستان روایت مصوری از جنس صدا از عمر انسانی سر امد در دنیای ماست صدای گوینده واقعا عالی بود. و می تونم. بگم لحظه ای خسته نشدم و یکسره تا انتها گوش دادم
در 2 ماه پیش توسط مصطفی لشکرارا
متاسفانه نه متن کتاب و نه بیان راوی مناسب و گیرا نبود.
در 2 ماه پیش توسط sed...hra
بکمن، فوق العادس
در 2 ماه پیش توسط aaa...inn