فیدیبو نماینده قانونی کارخانه محتوا و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
میکروبوک بهانه، بی بهانه!

میکروبوک بهانه، بی بهانه!

نسخه الکترونیک میکروبوک بهانه، بی بهانه! به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

درباره میکروبوک بهانه، بی بهانه!

کتاب بهانه، بی بهانه! (۲۰۱۰) رمز موفقیت را در انضباط شخصی تعریف کرده و بیان می‌کند که انضباط شخصی در سه بخش اصلی زندگی، (موفقیت فردی، شغل و حس خوشبختی) تاثیر بسزایی در کیفیت زندگی می‌گذارد. این کتاب برای چه کسانی مناسب است: * کسانی که بدهی زیادی دارند و به دنبال ثبات مالی هستند. * کسانی که به دنبال موفقیت در کسب‌وکار خود هستند. * کسانی که به دنبال روشی کاربردی برای غلبه بر ترس خود هستند. میکروبو‌ک‌ ها خلاصه‌ ای کوتاه از کتاب‌ ها هستند که می توان آن ها را در مدت زمان کمی خواند و عادت به مطالعه روزانه را از طریق آن ها در خود شکل داد. برای تولید میکروبوک های فیدیبو همواره تلاش شده که کتاب ها از میان پرفروش ترین های بازار و در موضوعات مختلف انتخاب شوند تا بتوانند توجه مخاطبین بسیاری را به خود جلب کنند. هم چنین با دقت فراوان گزیده ای از محتوای اصلی کتاب گلچین شده، به گونه ای که به شالوده اصلی آن لطمه وارد نشود و هدف غایی نویسنده به خواننده به طور کامل منتقل گردد.گاهی از میکروبوک ها با عنوان کتابچه یا کتاب کوتاه یاد می‌شود. با دانلود میکرو بوک می توانید به صورت اجمالی در کمتر از ۲۰ دقیقه برترین کتاب های جهان را مطالعه کرده و لذت ببرید. سایت و اپلیکیشن فیدیبو با صدها نسخه صوتی و الکترونیکی از میکرو بوک ها، تجربه ای متفاوت از کتابخوانی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

ادامه...
  • ناشر کارخانه محتوا
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 0.26 مگابایت
  • تعداد صفحات ۰ صفحه

بخشی از میکروبوک بهانه، بی بهانه!

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

قدرت انضباط شخصی را درک کنید

تصور کنید آن گونه که دوست دارید زندگی می کنید، کارهایی را که دوست دارید با کسانی که دوست دارید انجام می دهید. ما همه به دنبال اهدافی مشترک هستیم: امنیت و ثبات مالی، موفقیت فردی، خوشحالی دائمی و اغلب می دانیم برای رسیدن به این اهداف چه کار باید بکنیم. باوجوداین، فقدان انضباط شخصی و بهانه های بی پایان همیشه جلوی ما را می گیرند.
چگونه می توانیم بر این مشکلات غلبه کنیم؟ این سوالی است که در این کتاب به آن پاسخ داده خواهد شد. خواه در شرکتی مشغول بوده، خواه کسب وکار خودتان را داشته باشید، ترکیبی از بهترین ترفندها را برایتان فراهم کرده ایم تا زندگی تان خالی از هرگونه بهانه باشد.

در این کتاب خواهید خواند:

  • متد «هفت-پله» چیست؛
  • چگونه برای غلبه بر ترس هایتان از گزارش فاجعه استفاده کنید؛
  • صبر و شکیبایی در لذت های زندگی چه تاثیری در استقلال مالی دارد.بهانه، بی بهانه!

برایان تریسی

گروه مترجمانحق انتشار الکترونیک برای فیدیبو محفوظ است

نظرات کاربران درباره میکروبوک بهانه، بی بهانه!

کتاب خوبی ست اما نسخه ی کامل آن بسیار مفیدتر است.
در 1 ماه پیش توسط eli sadr
کلیشه‌ای و بدون حرف تازه...
در 3 هفته پیش توسط سیدمحمدحسین میرفخرائی
نکات خوبی داشت هرچند متن کتاب خسته کننده و پر از مثال های تکراری بود.
در 1 ماه پیش توسط نازنین پرهام