فیدیبو نماینده قانونی کارخانه محتوا و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
میکروبوک هنر ارتباط با دیگران

میکروبوک هنر ارتباط با دیگران

نسخه الکترونیک میکروبوک هنر ارتباط با دیگران به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۸۴۰ تومان دریافت کنید!

درباره میکروبوک هنر ارتباط با دیگران

کتاب هنر ارتباط با دیگران (2017) دستورالعمل ساده‌ای از مالی بک (Molly Beck) است که کمک می‌کند با گسترش ارتباطات خود به اهداف شغلی‌تان برسید. در این کتاب، بک بایدها و نبایدهای ارتباط برقرارکردن را بیان کرده و با ارائه‌ی مثال‌های مفیدی به خواننده کمک می‌کند راجع‌به این راهکار بهتر یاد بگیرد. این کتاب برای افراد زیر مناسب است: * کسانی که به دنبال کار می‌گردند. * کسانی که می‌خواهند ارتباطات خود را با اطرافیانشان گسترش دهند. میکروبو‌ک‌ ها خلاصه‌ ای کوتاه از کتاب‌ ها هستند که می توان آن ها را در مدت زمان کمی خواند و عادت به مطالعه روزانه را از طریق آن ها در خود شکل داد. برای تولید میکروبوک های فیدیبو همواره تلاش شده که کتاب ها از میان پرفروش ترین های بازار و در موضوعات مختلف انتخاب شوند تا بتوانند توجه مخاطبین بسیاری را به خود جلب کنند. هم چنین با دقت فراوان گزیده ای از محتوای اصلی کتاب گلچین شده، به گونه ای که به شالوده اصلی آن لطمه وارد نشود و هدف غایی نویسنده به خواننده به طور کامل منتقل گردد.گاهی از میکروبوک ها با عنوان کتابچه یا کتاب کوتاه یاد می‌شود. با دانلود میکرو بوک می توانید به صورت اجمالی در کمتر از ۲۰ دقیقه برترین کتاب های جهان را مطالعه کرده و لذت ببرید. سایت و اپلیکیشن فیدیبو با صدها نسخه صوتی و الکترونیکی از میکرو بوک ها، تجربه ای متفاوت از کتابخوانی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

ادامه...

بخشی از میکروبوک هنر ارتباط با دیگران

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

خلاصه:

کتاب هنر ارتباط با دیگران (2017) دستورالعمل ساده ای از مالی بک (Molly Beck) است که کمک می کند با گسترش ارتباطات خود به اهداف شغلی تان برسید. در این کتاب، بک بایدها و نبایدهای ارتباط برقرارکردن را بیان کرده و با ارائه ی مثال های مفیدی به خواننده کمک می کند راجع به این راهکار بهتر یاد بگیرد.

این کتاب برای افراد زیر مناسب است:

  • کسانی که به دنبال کار می گردند.
  • کسانی که می خواهند ارتباطات خود را با اطرافیانشان گسترش دهند.

درباره ی نویسنده:

مالی بک وبلاگ نویس و طراح سایت مشهوری است که در زمینه های متنوع و محبوبی فعالیت می کند. او وبسایت و وبلاگ های موفق و پربازدید زیادی را طراحی کرده است.

با رفتاری درست می توانید زندگی خود را متحول کنید و ارتباطاتتان را گسترش دهید.

کار پیداکردن، امر ساده ای نیست. نویسنده تا زمانی که ارتباط خود را فعالانه و از طریق شبکه های اجتماعی و ایمیل با دیگران گسترش نداده بود، نتوانست این کار را انجام دهد. او پس از اینکه با دیگران ارتباط بیشتری برقرار کرد، توانست در رسانه ی بزرگ هرست (Hearst) استخدام شود که اولین تجربه ی پیشرفت کاری اش بود.
دقیقا چگونه باید ارتباط برقرار کنید؟
پیش از اینکه به طور تخصصی بحث را شروع کنید، باید کمی آماده شوید.
اول به تمام افرادی که می شناسید، فکر کنید. این افراد شبکه ارتباطی شما را تشکیل می دهند. طبیعتا بین افرادی که می شناسید، بعضی ها به شما نزدیک تر از بقیه هستند. مثلا دوستان و خانواده تان نسبت به همکار سابق یا استاد دانشگاه تان با شما صمیمی ترند. افرادی را که نزدیک تر هستند، به عنوان گره محکم ارتباطی و افراد دورتر را به عنوان گره سست در نظر بگیرید.
برخلاف تصورتان، گره های سست هستند که بیشترین تاثیر را روی پیشرفت شغلی تان می گذارند؛ چون نزدیکان شما اطلاعات جدیدی ندارند که آن ها را ندانید؛ اما افراد دورتر می‎ توانند چیزهایی به شما یاد بدهند که نمی دانید.
برای شناخته شدن باید ارتباطاتتان را با این افراد گسترش داده و تعداد گره های سست را افزایش دهید.
هدف این است با کسانی ارتباط برقرار کنید که می توانند فرصت های جدید مانند موقعیت شغلی یا پروژه ای هیجان انگیز را به شما نشان دهند. هرچه افراد بیشتری را بشناسید، شانس اینکه موقعیت شغلی دائمی یا موقتی به شما پیشنهاد شود، بیشتر است و این دقیقا همان چیزی است که می خواهید. بسیاری از افراد با توصیه ی کارمندان در شرکتی استخدام می شوند.
این امر بسیار خوب است؛ اما اگر بترسید که با دیگران ارتباط برقرار کنید، چه می شود؟
تنها راهش این است که به هر نحو ممکن، این کار را انجام دهید و به طور مداوم آن را تکرار کنید.
مگان برونو (Megan Bruneau) روانکاوی که در ونکوور سکونت دارد، توصیه می کند برای درمان اضطراب، بارها و بارها با موقعیتی که باعث اضطرابتان می شود، روبه رو شوید و سعی کنید به حس بدش عادت کنید. استفاده از این روش به او آموخته است که در ارتباط برقرارکردن درصورتی که ناکام ماند و پاسخی دریافت نکرد، ناراحت نشود. این روانکاو مانند نویسنده هر روز با افراد جدیدی آشنا می شود. شما هم باید دقیقا همین کار را انجام دهید.
حالا بیایید بیشتر با فرایند ارتباط برقرارکردن آشنا شویم و جزئیات بیشتری از آن بدانیم.

نظرات کاربران درباره میکروبوک هنر ارتباط با دیگران