فیدیبو نماینده قانونی کارخانه محتوا و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
میکروبوک تحول کلمات

میکروبوک تحول کلمات

نسخه الکترونیک میکروبوک تحول کلمات به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

درباره میکروبوک تحول کلمات

تحول کلمات (۲۰۱۶) به بررسی اجمالی تاریخ زبان انگلیسی، از ریشه‌های این زبان در دوران انگلوساکسون تا زبان فرانسه، می‌پردازد. این کتاب جذاب با تصویرسازی مفهوم تغییر و تحول زبان، بسیاری از نظریات بی‌پایه و اساس زبانی را رد می‌کند. جان مک ورتر معتقد است که شکلک‌ها و کلماتی مانند like نه‌تنها خطری برای زبان به شمار نمی‌روند؛ بلکه کاملا برعکس، جدیدترین فصل داستان بی‌پایان و پرفرازونشیب تحول زبان هستند. این کتاب برای افراد زیر مناسب است: * زبان‌آموزان و علاقه‌مندان به زبان * افراد علاقه‌مند به ریشه‌ی کلمات * دوستداران تاریخ میکروبو‌ک‌ ها خلاصه‌ ای کوتاه از کتاب‌ ها هستند که می توان آن ها را در مدت زمان کمی خواند و عادت به مطالعه روزانه را از طریق آن ها در خود شکل داد. برای تولید میکروبوک های فیدیبو همواره تلاش شده که کتاب ها از میان پرفروش ترین های بازار و در موضوعات مختلف انتخاب شوند تا بتوانند توجه مخاطبین بسیاری را به خود جلب کنند. هم چنین با دقت فراوان گزیده ای از محتوای اصلی کتاب گلچین شده، به گونه ای که به شالوده اصلی آن لطمه وارد نشود و هدف غایی نویسنده به خواننده به طور کامل منتقل گردد.گاهی از میکروبوک ها با عنوان کتابچه یا کتاب کوتاه یاد می‌شود. با دانلود میکرو بوک می توانید به صورت اجمالی در کمتر از ۲۰ دقیقه برترین کتاب های جهان را مطالعه کرده و لذت ببرید. سایت و اپلیکیشن فیدیبو با صدها نسخه صوتی و الکترونیکی از میکرو بوک ها، تجربه ای متفاوت از کتابخوانی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

ادامه...
 • ناشر کارخانه محتوا
 • تاریخ نشر
 • زبان فارسی
 • حجم فایل 0.16 مگابایت
 • تعداد صفحات ۰ صفحه

بخشی از میکروبوک تحول کلمات

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

درباره ی نویسنده

جان مک ورتر استاد ادبیات انگلیسی دانشگاه کلمبیاست. وی شهرتش را مرهون تحقیق درباره ی زبان انگلیسی و تاریخ این زبان است. از آثار او می توان به (Language Hoax (۲۰۱۴ و (Our Magnificent Bastard Tongue (۲۰۰۹ اشاره کرد. وی همچنین با روزنامه هایی مانند نیویورک تایمز و لس آنجلس تایمز همکاری داشته است.

خلاصه

تحول کلمات (۲۰۱۶) به بررسی اجمالی تاریخ زبان انگلیسی، از ریشه های این زبان در دوران انگلوساکسون تا زبان فرانسه، می پردازد. این کتاب جذاب با تصویرسازی مفهوم تغییر و تحول زبان، بسیاری از نظریات بی پایه و اساس زبانی را رد می کند. جان مک ورتر معتقد است که شکلک ها و کلماتی مانند like نه تنها خطری برای زبان به شمار نمی روند؛ بلکه کاملا برعکس، جدیدترین فصل داستان بی پایان و پرفرازونشیب تحول زبان هستند.
این کتاب برای افراد زیر مناسب است:
 • زبان آموزان و علاقه مندان به زبان
 • افراد علاقه مند به ریشه ی کلمات
 • دوستداران تاریخ

نگاهی دقیق به زبان شناسی همراه با متخصص زبان انگلیسی

علما، قانون گذاران و کانوتی ها، هرگز نمی توانند نحوه ی صحبت کردنمان را تغییر دهند؛ زیرا زبان مدام در حال تغییر است و آرام و قرار ندارد.
زبان های کمی به اندازه ی انگلیسی تغییر می کنند. زبان انگلیسی بسیار انعطاف پذیر است و در استفاده از امکانات زبانی، خلاقیت زیادی دارد. همین دو عامل طی ۱۴۰۰ سال تاریخ پرفرازونشیب این زبان، باعث توسعه و پیشرفت آن شده اند. انگلیسی امروز نسبت به زبانی که شکسپیر نمایشنامه هایش را می نوشت، در همه چیز حتی تلفظ و نشانه گذاری، تفاوت های زیادی پیدا کرده است.
آشنایی با سیر تحولات زبان می تواند جلوی بسیاری از باورهای زبانی بی پایه و اساس را بگیرد. استفاده ی مداوم از کلمه ی like یا شکلک ها نه تنها آسیبی به زبان نمی رساند، بلکه به روند تحول همیشگی آن کمک می کند و این تغییر، همان اصل همیشگی زبان انگلیسی است.
در این کتاب خواهید آموخت:
 • تلفظ کلمات چطور معانی متفاوتی ایجاد می کند؛
 • چرا انگلیسی می تواند فعل را به اسم تبدیل کند، اما اسپانیایی نمی تواند؛
 • معنی cafetorium چیست.

نظرات کاربران درباره میکروبوک تحول کلمات