فیدیبو نماینده قانونی آذرباد و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

کتاب توطئه‌ی آمبرلا
مجموعه رزیدنت اویل - کتاب اول

نسخه الکترونیک کتاب توطئه‌ی آمبرلا به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب توطئه‌ی آمبرلا

وقتی داشت می‌نشست، کریس ردفیلد به او لبخند نصف‌نیمه‌ای زد، او در جواب سری تکان داد و بعد حواسش را معطوف به وسکر کرد. هنوز هیچ‌کدام از اعضای تیم راکون را خوب نمی‌شناخت اما از زمانی که به اینجا آمده بود کریس تلاش زیادی کرده بود تا او احساس راحتی کند.
-... روی همه‌ی مناطق مرکزی. وقتی گزارش بدن، بهتر می‌فهمیم که از نیروهامون کجا استفاده کنیم.
کریس پرسید: «پس خونه‌ی اسپنسر چی؟ عمارت عملاً وسط محدوده‌ی جنایته. اگه از اونجا شروع کنیم، جستجو همه‌جارو در بر می‌گیره.»
- اگه اطلاعات براوو به اونجا مربوط باشه، مطمئناً اونجا هم می‌گردیم؛ اما در حال حاضر دلیلی نداره که اون رو در اولویت قرار بدیم.
تردید در چهره‌ی کریس دیده می‌شد. «اما فقط آمبرلا می‌گه که اون املاک امن هستن...»
وسکر به میزش تکیه داد، چهره‌ی قاطع‌اش هیچ احساسی را نشان نمی‌داد. «کریس، همه‌ی ما می‌خوایم که ته و توی این قضیه رو دربیاریم. الان بهترین کار اینه یه‌بار به‌طور کامل بدون اینکه هیچ فرضیه‌ای داشته باشیم، دنبال اون کوهنوردهای گمشده بگردیم. براوو می‌ره یه نگاهی می‌اندازه و ما طبق دستورالعمل پیش می‌ریم.»
کریس اخم کرد؛ اما دیگر چیزی نگفت. جیل تلاش می‌کرد که از اسخنان وسکر چشم‌هایش را در حدقه نچرخاند. عملاً او کار درست را انجام می‌داد اما نگفته بود که تصمیماتش درست بر مبنای چیزی‌ست که فرمانده آیرونز خواسته است. در طی وقوع قتل‌ها، آیرونز بارها گفته بود که اوضاع را در دست دارد و دستورات را او می‌دهد. خیلی برای جیل مهم نبود اما مسئله این بود که وسکر خودش را به‌عنوان آدم مستقلی نشان می‌داد، به‌عنوان مردی که به سیاست اهمیت نمی‌دهد. جیل به S.T.A.R.S. پیوسته بود، چون تحمل مقررات دست و پاگیر و مسخره‌ای که بیشتر نیروهای انتظامی داشتند را نداشت و حالا اینکه وسکر برای فرمانده استثناء قائل می‌شد، برایش جالب نبود.
البته یادت نره که اگه کارتو عوض نمی‌کردی به‌احتمال‌زیاد به زندان می‌افتادی...
-جیل! می‌بینم که وقت کردی یه‌سری هم اینجا بزنی. بذار ما هم از هوش فوق‌العاده‌ات استفاده کنیم، چی پیدا کردی؟
جیل نگاه نافذ وسکر را پاسخ داد، سعی کرد به خونسردی و آرامی او باشد. «متأسفانه چیز جدیدی پیدا نکردم. تنها الگوی واضح مربوط به محل ارتکاب جرمه...»
جیل به یادداشت‌هایی که جلویش روی پوشه‌ی پرونده‌ها گذاشته بود نگاه کرد، می‌خواست به آن‌ها استناد کند.
- اِممم، نمونه‌های بافتی زیر ناخن‌های بکی مک‌گی و کریس اسمیت باهم تطابق دارن، این رو دیروز فهمیدیم... و مشخص‌شده که تونیا لیپتون، سومین مقتول، داشته توی کوهپایه‌ها حرکت می‌کرده، یعنی قسمت B از منطقه‌ی هفت...
جیل دوباره بالا و به وسکر نگاه کرد و نظرش را اعلام کرد.
- با این اطلاعات نظر من اینه که احتمالاً یه‌جور فرقه‌ی مذهبی داخل کوه‌ها پنهان شدن و بین چهار تا یازده عضو دارن، سگ‌های نگهبانی هم دارن که به کسایی که وارد محدوده‌شون می‌شن حمله می‌کنن.
«نتیجه‌گیری‌ات چیه؟» وسکر دستانش را روی سینه‌اش گره زد و منتظر شد.
حداقل هیچ‌کس نخندیده بود. جیل فوراً ادامه داد، بر اساس شواهد موجود حرف می‌زد.


  • ناشر: آذرباد - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 1.4 مگابایت - تعداد صفحات : ۲۶۶ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب توطئه‌ی آمبرلا در فیدیبو

۲۹،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۹،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۳،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۶۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب توطئه‌ی آمبرلا

خواهشا تمام جلد ها ر قرار بدید 🙏
در 1 هفته پیش توسط
عالی بود خیلی خیلی لذت بخشه
در 2 هفته پیش توسط
لطفا تمام جلدها رو قرار بدین تا با خیال راحت خریداری کنیم. مرسی
در 1 ماه پیش توسط