عادل فردوسی‌پور - پیگیر اخبار نباشید
Loading

چند لحظه ...
کتاب حمایت‌های دانشجویی در کشورهای توسعه‌یافته و ایران

کتاب حمایت‌های دانشجویی در کشورهای توسعه‌یافته و ایران

نسخه الکترونیک کتاب حمایت‌های دانشجویی در کشورهای توسعه‌یافته و ایران به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با ۵۰٪ تخفیف یعنی ۴,۶۰۰ تومان ارزان‌تر بخرید!

درباره کتاب حمایت‌های دانشجویی در کشورهای توسعه‌یافته و ایران

در حال حاضر، به‌منظور پاسخ‌گویی به نیازهای در‌حال‌تغییر دانشجویان از یک سو و تطبیق کارکرد نظام‌ حمایت‌های دانشجویی با تغییرات اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و سیاسی کشور (که در قوانین و برنامه‌های کلان کشور مورد توجه قرار می‌گیرد) از سوی دیگر، لازم است عملکرد نظام موجود مورد بازنگری قرار گرفته و در صورت نیاز، در سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی‌های مرتبط با آن اصلاحاتی صورت پذیرد. بدیهی است طراحی چهارچوب اصلاحات برای این نظام، نیازمند مطالعۀ تجربه‌های سایر کشورها و در صورت نیاز الگوبرداری و بهره‌مندی از تجربه‌های موفق و در نهایت تدوین سیاست‌ها و برنامه‌ها بر اساس نیازها، شرایط و توانمندی‌های کشور است. با این رویکرد و با توجه به اهمیت بسزای آموزش عالی در رشد و توسعه همه‌جانبه کشور و ضرورت بازنگری در نظام حمایت‌های دانشجویی کشور، بر آن شدیم تا در این کتاب ضمن انجام مطالعات متعدد، نسبت به انعکاس وضعیت نظام حمایت‌های دانشجویی در تعدادی از کشورهای توسعه‌یافته و ایران اقدام کنیم.

ادامه...

مشخصات کتاب حمایت‌های دانشجویی در کشورهای توسعه‌یافته و ایران

بخشی از کتاب حمایت‌های دانشجویی در کشورهای توسعه‌یافته و ایران

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب حمایت‌های دانشجویی در کشورهای توسعه‌یافته و ایران