فیدیبو نماینده قانونی شادن پژواک و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

کتاب صوتی پول درآوردن به هنگام خواب

نسخه الکترونیک کتاب صوتی پول درآوردن به هنگام خواب به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب صوتی پول درآوردن به هنگام خواب

چگونگی ایجاد یک درآمد انفعالی

برای پول در آوردن، باید کار با ارزشی انجام دهید. پول درآوردن، یک روند ارزش‌‌سازی است؛ بنابراین خودِ پول درآوردن یک روند اخلاقی است. شما باید ارزش‌‌سازی کنید و به نیازهای انسان‌‌های دیگر توجه کنید؛ البته اگر شما یک فرد نیکوکار هستید و می‌‌خواهید ارزش‌‌سازی کنید، می‌‌خواهید ارزشی را که بنای ساخت آن را گذاشته‌‌اید، فراتر از شخص شما برود؛ و حتی پس از مرگ هم به نیازهای انسان‌‌های دیگر توجه کنید. شما همچنان پول درمی‌‌آورید، اگرچه در «خواب ابدی» باشید.
پول در آوردن به هنگام خواب یعنی ایجاد و ارائه‌‌ی ارزش پایدار بر مبنایی پایدار؛ پس شغلی را ایجاد کنید که برایتان پول انباشته کند.
یک سیستم ماندگار باارزش درست کنید. اگر شما سیستم را طراحی کنید، سیستم باارزش خواهد ماند، حتی اگر شما وجود نداشته باشید. حقیقت این است که جامعه بزرگترین پاداش‌‌ها را به کسانی می‌‌دهد که قادرند سیستم‌‌ها و ساختارهایی بسازند که زمانی که خودشان نیستند، ارزش‌‌های در حال پیشرفت بسازد.
آنچه که شما می‌‌توانید انجام بدهید، این است که واقعاً در کاری که می‌‌کنید خوب عمل کنید و به جای حقوق درصدی از ارزشی که می‌‌سازید دریافت کنید. اعتیاد به کار را ترک کنید و در عوض معتاد به ارزش‌‌سازی شوید.
در رابطه با ایده‌‌هایتان کاری انجام دهید. وقتی که صبح از خواب بیدار می‌‌شوید و یا قبل از اینکه از رختخواب بلند شوید از خودتان بپرسید، «از چه ایده‌‌ای می‌‌توانم استفاده کنم که وقتی در خواب هستم پول در بیاورم؟»
اگر آن روز به چیزی فکر نمی‌‌کنید، به پرسیدن از خودتان ادامه بدهید. حدس بزنید چه اتفاقی می‌‌افتد اگر مدام از مغزتان سؤال بپرسید؟ یک ایده به ذهن‌‌تان می‌‌آید. آن ایده‌‌ها را پیدا کنید و رویشان کار کنید. این‌‌گونه می‌‌توانید در خواب پول در بیاورید.


  • ناشر: شادن پژواک - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 33.16 مگابایت
  • شابک:

دانلود کتاب صوتی پول درآوردن به هنگام خواب در فیدیبو

۲۹،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۹،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۳،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۶۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب صوتی پول درآوردن به هنگام خواب