0
امکان مطالعه در اپلیکیشن فیدیبو
دانلود
پول درآوردن به هنگام خواب

معرفی، خرید و دانلود کتاب صوتی پول درآوردن به هنگام خواب

درباره پول درآوردن به هنگام خواب
چگونگی ایجاد یک درآمد انفعالی برای پول در آوردن، باید کار با ارزشی انجام دهید. پول درآوردن، یک روند ارزش‌‌سازی است؛ بنابراین خودِ پول درآوردن یک روند اخلاقی است. شما باید ارزش‌‌سازی کنید و به نیازهای انسان‌‌های دیگر توجه کنید؛ البته اگر شما یک فرد نیکوکار هستید و می‌‌خواهید ارزش‌‌سازی کنید، می‌‌خواهید ارزشی را که بنای ساخت آن را گذاشته‌‌اید، فراتر از شخص شما برود؛ و حتی پس از مرگ هم به نیازهای انسان‌‌های دیگر توجه کنید. شما همچنان پول درمی‌‌آورید، اگرچه در «خواب ابدی» باشید. پول در آوردن به هنگام خواب یعنی ایجاد و ارائه‌‌ی ارزش پایدار بر مبنایی پایدار؛ پس شغلی را ایجاد کنید که برایتان پول انباشته کند. یک سیستم ماندگار باارزش درست کنید. اگر شما سیستم را طراحی کنید، سیستم باارزش خواهد ماند، حتی اگر شما وجود نداشته باشید. حقیقت این است که جامعه بزرگترین پاداش‌‌ها را به کسانی می‌‌دهد که قادرند سیستم‌‌ها و ساختارهایی بسازند که زمانی که خودشان نیستند، ارزش‌‌های در حال پیشرفت بسازد. آنچه که شما می‌‌توانید انجام بدهید، این است که واقعاً در کاری که می‌‌کنید خوب عمل کنید و به جای حقوق درصدی از ارزشی که می‌‌سازید دریافت کنید. اعتیاد به کار را ترک کنید و در عوض معتاد به ارزش‌‌سازی شوید. در رابطه با ایده‌‌هایتان کاری انجام دهید. وقتی که صبح از خواب بیدار می‌‌شوید و یا قبل از اینکه از رختخواب بلند شوید از خودتان بپرسید، «از چه ایده‌‌ای می‌‌توانم استفاده کنم که وقتی در خواب هستم پول در بیاورم؟» اگر آن روز به چیزی فکر نمی‌‌کنید، به پرسیدن از خودتان ادامه بدهید. حدس بزنید چه اتفاقی می‌‌افتد اگر مدام از مغزتان سؤال بپرسید؟ یک ایده به ذهن‌‌تان می‌‌آید. آن ایده‌‌ها را پیدا کنید و رویشان کار کنید. این‌‌گونه می‌‌توانید در خواب پول در بیاورید.

شناسنامه

فرمت محتوا
mp۳
حجم
33.۱۶ مگابایت
مدت زمان
۳۵:۰۵
نویسنده مارک ویکتور هانسن
مترجم مرتضی عابدینی فرد
راویعلی بهرامی
ناشرشادن پژواک
زبان
فارسی
تاریخ انتشار
۱۳۹۷/۰۷/۳۰
قیمت ارزی
3 دلار
مطالعه و دانلود فایل
فقط در فیدیبو
mp۳
۳۳.۱۶ مگابایت
۳۵:۰۵

نقد و امتیاز من

بقیه را از نظرت باخبر کن:
دیگران نقد کردند
4.2
از 5
براساس رأی 5 مخاطب
5
ستاره
80 ٪
4
ستاره
0 ٪
3
ستاره
0 ٪
2
ستاره
0 ٪
1
ستاره
20 ٪
5 نفر این اثر را نقد کرده‌اند.
5

خیلی خوب بود،دوستان هیچ کتابی وجود ندارد که قرص موفقیت را به خورد شما بده،تنها انگیزه و ایده به شما در این فرآیند تزریق میشه،باید مغزتون را به کار بیندازید ،نابرده رنج گنج حاصل نمیشه،دست به کار بشین،بهش فکر کنید و متمرکز بشین قطعا بهش میرسین. خلاصه و مفید بود.

5

سلام یک سری داستان از کسی که مثلا باطری قلب را درست کرده یا سازنده نخ دندان و غیره گفته و یک کلی گویی کرده فقط یک جمله خوب گفته که ارزش سازی کنید و ثروتمند شوید

1

یک کتاب به درد نخور. . حرفهای تکراری و بدون انگیزه

5

راهکار های بسیار جالب

5

کتاب خوبی است

4.2
(5)
16,000
تومان
%30
تخفیف با کد «HIFIDIBO» در اولین خریدتان از فیدیبو

گذاشتن این عنوان در...

قفسه‌های من
نشان‌شده‌ها
مطالعه‌شده‌ها
پول درآوردن به هنگام خواب
پول درآوردن به هنگام خواب
مارک ویکتور هانسن
شادن پژواک
4.2
(5)
16,000
تومان