دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با «۵۰٪ تخفیف» بخرید!
کتاب صوتی پول درآوردن به هنگام خواب کتاب صوتی فیدی‌پلاس

کتاب صوتی پول درآوردن به هنگام خواب

نسخه الکترونیک کتاب صوتی پول درآوردن به هنگام خواب به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

نسخه نمونه کتاب صوتی پول درآوردن به هنگام خواب را رایگان بشنوید

درباره کتاب صوتی پول درآوردن به هنگام خواب

چگونگی ایجاد یک درآمد انفعالی برای پول در آوردن، باید کار با ارزشی انجام دهید. پول درآوردن، یک روند ارزش‌‌سازی است؛ بنابراین خودِ پول درآوردن یک روند اخلاقی است. شما باید ارزش‌‌سازی کنید و به نیازهای انسان‌‌های دیگر توجه کنید؛ البته اگر شما یک فرد نیکوکار هستید و می‌‌خواهید ارزش‌‌سازی کنید، می‌‌خواهید ارزشی را که بنای ساخت آن را گذاشته‌‌اید، فراتر از شخص شما برود؛ و حتی پس از مرگ هم به نیازهای انسان‌‌های دیگر توجه کنید. شما همچنان پول درمی‌‌آورید، اگرچه در «خواب ابدی» باشید. پول در آوردن به هنگام خواب یعنی ایجاد و ارائه‌‌ی ارزش پایدار بر مبنایی پایدار؛ پس شغلی را ایجاد کنید که برایتان پول انباشته کند. یک سیستم ماندگار باارزش درست کنید. اگر شما سیستم را طراحی کنید، سیستم باارزش خواهد ماند، حتی اگر شما وجود نداشته باشید. حقیقت این است که جامعه بزرگترین پاداش‌‌ها را به کسانی می‌‌دهد که قادرند سیستم‌‌ها و ساختارهایی بسازند که زمانی که خودشان نیستند، ارزش‌‌های در حال پیشرفت بسازد. آنچه که شما می‌‌توانید انجام بدهید، این است که واقعاً در کاری که می‌‌کنید خوب عمل کنید و به جای حقوق درصدی از ارزشی که می‌‌سازید دریافت کنید. اعتیاد به کار را ترک کنید و در عوض معتاد به ارزش‌‌سازی شوید. در رابطه با ایده‌‌هایتان کاری انجام دهید. وقتی که صبح از خواب بیدار می‌‌شوید و یا قبل از اینکه از رختخواب بلند شوید از خودتان بپرسید، «از چه ایده‌‌ای می‌‌توانم استفاده کنم که وقتی در خواب هستم پول در بیاورم؟» اگر آن روز به چیزی فکر نمی‌‌کنید، به پرسیدن از خودتان ادامه بدهید. حدس بزنید چه اتفاقی می‌‌افتد اگر مدام از مغزتان سؤال بپرسید؟ یک ایده به ذهن‌‌تان می‌‌آید. آن ایده‌‌ها را پیدا کنید و رویشان کار کنید. این‌‌گونه می‌‌توانید در خواب پول در بیاورید.

ادامه...

مشخصات کتاب صوتی پول درآوردن به هنگام خواب

نظرات کاربران درباره کتاب صوتی پول درآوردن به هنگام خواب

کتاب خوبی است
در ۶ ماه پیش توسط mah...689 ( | )
خیلی خوب بود،دوستان هیچ کتابی وجود ندارد که قرص موفقیت را به خورد شما بده،تنها انگیزه و ایده به شما در این فرآیند تزریق میشه،باید مغزتون را به کار بیندازید ،نابرده رنج گنج حاصل نمیشه،دست به کار بشین،بهش فکر کنید و متمرکز بشین قطعا بهش میرسین. خلاصه و مفید بود.
در ۴ سال پیش توسط روح اله اکبری ( | )
سلام یک سری داستان از کسی که مثلا باطری قلب را درست کرده یا سازنده نخ دندان و غیره گفته و یک کلی گویی کرده فقط یک جمله خوب گفته که ارزش سازی کنید و ثروتمند شوید
در ۴ سال پیش توسط مسعود گلشنی زاده ( | )
راهکار های بسیار جالب
در ۴ سال پیش توسط 935...918 ( | )