فیدیبو نماینده قانونی کارخانه محتوا و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
میکروبوک چگونه یک قلب شکسته را التیام بخشیم؟

میکروبوک چگونه یک قلب شکسته را التیام بخشیم؟
کمکی برای دل‌شکسته‌ها

نسخه الکترونیک میکروبوک چگونه یک قلب شکسته را التیام بخشیم؟ به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۸۴۰ تومان دریافت کنید!

درباره میکروبوک چگونه یک قلب شکسته را التیام بخشیم؟

کتاب «چگونه یک قلب شکسته را التیام بخشیم؟» پیغامی امیدبخش است برای افرادی که قلبشان شکسته و غم و اندوه زیادی دارند. طبق گفته گایی وینچ (Guy Winch) نویسنده کتاب، ممکن است گذر زمان بهترین درمان باشد؛ اما نباید از دیگر راه‌های بهبود هم غافل شد. براساس اصول روانشناختی و جدیدترین تحقیقات علمی صورت‌گرفته، مطالب موجود در این کتاب کمک خوبی برای دوباره سرپاشدن انسان‌های شکست‌خورده در عشق است. مطالب کتاب برای چه افرادی است؟ - هر کسی که اخیرا درگیر ناراحتی و شکست عاطفی بوده؛ - افراد دل‌نازک؛ - دوستان و خانواده شخصی که دچار شکست عشقی شده. میکروبو‌ک‌ ها خلاصه‌ ای کوتاه از کتاب‌ ها هستند که می توان آن ها را در مدت زمان کمی خواند و عادت به مطالعه روزانه را از طریق آن ها در خود شکل داد. برای تولید میکروبوک های فیدیبو همواره تلاش شده که کتاب ها از میان پرفروش ترین های بازار و در موضوعات مختلف انتخاب شوند تا بتوانند توجه مخاطبین بسیاری را به خود جلب کنند. هم چنین با دقت فراوان گزیده ای از محتوای اصلی کتاب گلچین شده، به گونه ای که به شالوده اصلی آن لطمه وارد نشود و هدف غایی نویسنده به خواننده به طور کامل منتقل گردد.گاهی از میکروبوک ها با عنوان کتابچه یا کتاب کوتاه یاد می‌شود. با دانلود میکرو بوک می توانید به صورت اجمالی در کمتر از ۲۰ دقیقه برترین کتاب های جهان را مطالعه کرده و لذت ببرید. سایت و اپلیکیشن فیدیبو با صدها نسخه صوتی و الکترونیکی از میکرو بوک ها، تجربه ای متفاوت از کتابخوانی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

ادامه...

بخشی از میکروبوک چگونه یک قلب شکسته را التیام بخشیم؟

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:چگونه یک قلب شکسته را التیام بخشیم؟

کمکی برای دل شکسته ها

گایی وینچ
گروه مترجمان


حق انتشار الکترونیک برای فیدیبو محفوظ است

خلاصه کتاب:

کتاب «چگونه یک قلب شکسته را التیام بخشیم؟» پیغامی امیدبخش است برای افرادی که قلبشان شکسته و غم و اندوه زیادی دارند. طبق گفته گایی وینچ (Guy Winch) نویسنده کتاب، ممکن است گذر زمان بهترین درمان باشد؛ اما نباید از دیگر راه های بهبود هم غافل شد. براساس اصول روانشناختی و جدیدترین تحقیقات علمی صورت گرفته، مطالب موجود در این کتاب کمک خوبی برای دوباره سرپاشدن انسان های شکست خورده در عشق است.

مطالب کتاب برای چه افرادی است؟

- هر کسی که اخیرا درگیر ناراحتی و شکست عاطفی بوده؛
- افراد دل نازک؛
- دوستان و خانواده شخصی که دچار شکست عشقی شده.

درباره نویسنده کتاب:

گایی وینچ، محقق روان شناسی اهل نیویورک، روی موضوع سلامت احساسات تحقیقاتی داشته است. سخنرانی TED او با موضوع «چرا همه ما به تمرین کمک های اولیه عاطفی نیاز داریم؟» موردتوجه میلیون ها نفر در سراسر دنیا قرار گرفته است.

کمکی برای دل شکسته ها

هیچ چیز مانند اندوه و غصه از ته قلب آسیب زننده نیست؛ خواه غم جداشدن از عزیزی باشد و خواه ازدست دادن یک حیوان خانگی. در هر صورت، اندوه به سرعت می تواند تمام وجود انسان را دربرگیرد. در چنین زمانی معمولا شروع به یادآوری خاطرات و سرزنش خویشتن کرده و احساس گناه می کنید.
این خبر بدی است. همان طور که گایی وینچ خواهد گفت، زمانی که در چنین شرایطی قرار بگیرید، فقط روح شما نیست که آزار دیده و ضربه می خورد؛ بلکه از لحاظ جسمی هم آسیب خواهید دید.
تنها راه این است که روند بهبود را هرچه زودتر آغاز کنید. همان طور که از قدیم گفته اند، گذر زمان یکی از بهترین درمان هاست؛ اما در همین حین، کارهای زیاد دیگری هم وجود دارد که می توانید برای بهبود جسم و روحتان انجام دهید.
فعال بودن، تمرین دلسوزی، متفکربودن و نزدیک شدن به ارزش های مهم و اساسی تان تمام چیزی است که باید فراگیرید. این شیوه ها را تمرین کنید و در مسیر بازیابی قدم بردارید.
در کتابچه پیش رو خواهید خواند:
- چرا به اشتراک گذاشتن احساسات بعد از فقدان و ازدست دادن اهمیت دارد؛
- چگونه کلیشه های فکری منفی را بشکنیم؛ و
- چرا شکسته شدن دل شبیه به دردهای فیزیکی است؟

ما باورهای غیرواقعی جامعه درباره غلبه بر دل شکستگی را به درونمان راه می دهیم

همه ما حداقل یک بار دل شکستگی را تجربه کرده ایم. بازیابی و خارج شدن از این حال زمان بر بوده و نیازمند پشتیبانی و کمک دوستان، خانواده و جامعه ای است که در آن زندگی می کنیم.
به طور معمول، تمامی جامعه با افرادی که طلاق گرفته اند یا یکی از اعضای خانواده شان را از دست داده اند، ابراز همدردی می کنند؛ اما شرایط برای افرادی که دوست، نامزد یا حیوان خانگی شان را از دست داده اند، این گونه نیست.
مشکل همین جاست. بدون همیاری جامعه، روند بهبود فرد بسیار سخت تر خواهد بود.
به یک جدایی فکر کنید. زمانی که از دوستتان جدا شده باشید، دیگر پشتیبانی برایتان وجود نخواهد داشت. مخصوصا در شرایطی که فائق آمدن بر دل شکستگی بیشتر از چیزی که دیگران انتظار دارند، زمان ببرد، از جایی به بعد، ابراز همدردی به تحریک و آزار تبدیل می شود و فکر می کنید آن قدر که باید تلاش نکرده اید.
فقط اینکه رابطه دوستی تان هنوز به مرحله ازدواج نرسیده بود یا سگتان یک موجود دوپا با نسبت فامیلی نبود، دلیل مناسبی نیست که ناراحت ازدست دادن آن ها نباشید. ناراحتی های عاطفی همیشه به شدت دردناک هستند.
زمانی که موضوع درباره حیوان خانگی باشد، معمولا درک عمومی وجود ندارد.
مانند شرایطی که برای بن (Ben) وجود داشت. بن پس از چندین سال زندگی با سگش به اسم بوور (Bover)، او را از دست داد. ازآنجایی که بوور پیر و مریض بود، بن مجبور شد روزهای زیادی را در دامپزشکی کنارش بماند و مراقبش باشد. او به دلیل علاقه قلبی اش به بوور حاضر به انجام این کار شده بود.
رئیس بن متوجه موضوع شد و از او خواست به سر کارش برگردد. بن درخواست چند روز مرخصی بیشتر داد؛ اما رئیسش گفت که این فقط یک حیوان است و بن باید ماجرا را تمام کرده و به محل کارش برگردد.
زمانی که بوور مرد، پزشک بن (نویسنده این کتاب) مجبور شد برای روزهای غیبت در محل کار، برایش گواهی پزشکی بنویسد.
درک نشدن از سوی دیگران بسیار دردناک است. بی تفاوتی دیگران باعث درونگرایی فرد دل شکسته می شود؛ در نتیجه فرد شروع به قضاوت و شماتت خویش کرده و خود را مقصر تمامی اتفاقات می داند؛ همان چیزی که بن در اولین جلسه مشاوره با پزشک (نویسنده همین کتاب) به آن اشاره کرده بود.
بن به دکتر گفته بود که چقدر به یک همدم و همراه نیاز دارد تا درباره عذابش از بیماری بوور با او صحبت کند. شرایطی که برایش بسیار سخت و ناراحت کننده بود. از طرفی هم از رفتارش خجالت زده و نگران بود. در ادامه این کتابچه به همه این موارد اشاره کرده و درباره اینکه دل شکستگی دقیقا چیست و چگونه می توان پس از آن دوباره به حالت عادی بازگشت، صحبت خواهیم کرد.

نظرات کاربران درباره میکروبوک چگونه یک قلب شکسته را التیام بخشیم؟

نکات ساده و در عین حال مهمی رو آموخت رهایی از مهر طلبی و بت نساختن از انسانها جدایی از هر چیزی که یادآور یک رابطه تمام شده است و اهمیت ‌به خود
در 6 ماه پیش توسط زهره یکتا