فیدیبو نماینده قانونی قوی سفید و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

کتاب صوتی قورباغه‌ها و گاو وحشی

نسخه الکترونیک کتاب صوتی قورباغه‌ها و گاو وحشی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب صوتی قورباغه‌ها و گاو وحشی

کتاب قورباغه‌ها و گاو وحشی شامل ۵ داستان زیبا و آموزنده از داستان‌های ازوپ است که از زبان انگلیسی ترجمه شده وسپس با تخیل آزاد به صورت ساده‌ای بازنویسی و تصویرگری شده است.

- قورباغه ها و گاو وحشی
- عقاب و زاغ
- سگ طمعکار
- هیزم شکن راستگو
- بزغاله و گرگ نادان

در داستان اول می‌خوانید:
گاو وحشی بزرگی در نزدیکی برکه‌ای زندگی می‌کرد که اطراف برکه نیزار بود و در لابلای نی‌ها قورباغه‌ای با بچه‌هایش زندگی می‌کرد. یک روز گاو وحشی تشنه می‌شود و برای خوردن آب به طرف یکی از آن نیزارها می‌رود. همینطور که گاو با پاهای بزرگ و سنگینش قدم برمی‌دارد هر چه زیر آن بود را با فشار به داخل گل و لای فرو می‌برد.
بچه قورباغه‌ها متوجه آمدن گاو می‌شوند و این طرف و آن طرف می‌پرند تا له نشوند ولی یکی از آن‌ها به نام قورقورک زیر پای گاو می‌ماند و از بین می‌رود.
مادر قورباغه‌ها که آنجا نبود وقتی برمی‌گردد قورقورک را صدا می‌زند و از بچه‌ها می‌پرسد. یکی از بچه‌ها با ناراحتی می‌گوید: "مادرجان! یک هیولای بزرگ پایش را روی قورقورک گذاشت." و .....
آیا می‌دانید که چه اتفاقی برای مادر قورباغه‌ها می‌افتد؟ برای دانستن عاقبت کار قورباغه‌ها و درس‌های زیبایی که این ۵ داستان در پایان به ما انسان‌ها می‌دهد این کتاب را مطالعه کنید.

ازوپ کیست؟
ازوپ در بخشی از زندگی که در بردگی بوده است در جزیره‌ ساموس زندگی ‌ می‌کرده و بنا به گفته‌ برخی او با كوروش هخامنشی هم‌دوره بوده است. او استعداد عجیبی در گفتن ”داستان" داشته و به‌واسطه‌ داستان‌هایش شهرت بسیار یافته است و آزادی خود را نیز از همین راه به‌دست می‌آورد.
داستان‌های او به بیشتر زبان‌های دنیا ترجمه شده است. ناصرخسرو و مولوی نیز برخی از داستان‌های ازوپ را به شعر درآورده‌اند. همچنین بسیاری از داستان‌های او در ادبیات فارسی بازآفرینی شده است.

ادامه...
  • ناشر قوی سفید
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 16.29 مگابایت
  • شابک

نظرات کاربران درباره کتاب صوتی قورباغه‌ها و گاو وحشی