فیدیبو نماینده قانونی کارخانه محتوا و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
میکروبوک موفقیت در بازار خرید و فروش ملک

میکروبوک موفقیت در بازار خرید و فروش ملک
راهنمای موفقیت برای سرمایه‌گذاران نوپا

نسخه الکترونیک میکروبوک موفقیت در بازار خرید و فروش ملک به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۸۴۰ تومان دریافت کنید!

درباره میکروبوک موفقیت در بازار خرید و فروش ملک

موفقیت در بازار خرید و فروش ملک نگاهی دارد به رمز موفقیت نویسنده در بازار ملک و املاک. این کتاب مملو از توصیه‌های عملی برای سرمایه‌گذاران نوپاست و به مالکین املاک کمک می‌کند بیشترین استفاده را از املاک خود ببرند. در همین حین مثال‌هایی را از تجربیات شخصی خود بیان می‌کند. این کتاب برای چه کسانی مناسب است: سرمایه‌گذاران تازه‌کار که قصد خرید املاک تجاری را دارند هرکسی که به دنبال نکات و توصیه‌هایی کوچک برای شروع تجارتی موفق است تازه‌کاران بازار خرید و فروش ملک که می‌خواهند درباره‌ی این بازار اطلاعات کسب کنند. میکروبو‌ک‌ ها خلاصه‌ ای کوتاه از کتاب‌ ها هستند که می توان آن ها را در مدت زمان کمی خواند و عادت به مطالعه روزانه را از طریق آن ها در خود شکل داد. برای تولید میکروبوک های فیدیبو همواره تلاش شده که کتاب ها از میان پرفروش ترین های بازار و در موضوعات مختلف انتخاب شوند تا بتوانند توجه مخاطبین بسیاری را به خود جلب کنند. هم چنین با دقت فراوان گزیده ای از محتوای اصلی کتاب گلچین شده، به گونه ای که به شالوده اصلی آن لطمه وارد نشود و هدف غایی نویسنده به خواننده به طور کامل منتقل گردد.گاهی از میکروبوک ها با عنوان کتابچه یا کتاب کوتاه یاد می‌شود. با دانلود میکرو بوک می توانید به صورت اجمالی در کمتر از ۲۰ دقیقه برترین کتاب های جهان را مطالعه کرده و لذت ببرید. سایت و اپلیکیشن فیدیبو با صدها نسخه صوتی و الکترونیکی از میکرو بوک ها، تجربه ای متفاوت از کتابخوانی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

ادامه...

بخشی از میکروبوک موفقیت در بازار خرید و فروش ملک

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:موفقیت در بازار خرید و فروش ملک

راهنمای موفقیت برای سرمایه گذاران نوپا

برایان مورای

گروه مترجمان


حق انتشار الکترونیک برای فیدیبو محفوظ است

خلاصه:

موفقیت در بازار خرید و فروش ملک (۲۰۱۷) نگاهی دارد به رمز موفقیت نویسنده در بازار ملک و املاک. این کتاب مملو از توصیه های عملی برای سرمایه گذاران نوپاست و به مالکین املاک کمک می کند بیشترین استفاده را از املاک خود ببرند. در همین حین مثال هایی را از تجربیات شخصی خود بیان می کند.

این کتاب برای چه کسانی مناسب است:

  • سرمایه گذاران تازه کار که قصد خرید املاک تجاری را دارند
  • هرکسی که به دنبال نکات و توصیه هایی کوچک برای شروع تجارتی موفق است
  • تازه کاران بازار خرید و فروش ملک که می خواهند درباره ی این بازار اطلاعات کسب کنند.

درباره ی نویسنده:

برایان مورای موسس و مدیرعامل املاک Washington Street و یکی از معدود شرکت هایی در آمریکاست که رشد بسیار سریعی در این زمینه داشته است. در سال ۲۰۱۵ او جایزه ی Gold Stevie Award برای بهترین مشاور املاک سال را در مراسم Annual American Business Awards دریافت کرد.

هوش و ذکاوت حرفه ای های بازار خرید و فروش ملک را به دست آورید.

بسیاری از مردم خرید و فروش ملک را بهترین فرصت سرمایه گذاری می دانند. حتی وقتی اقتصاد مملکت دچار بحران می شود، قیمت ملک تغییر چندانی نداشته و درحالیکه سرمایه گذاران دیگر زمینه ها وحشت می کنند، خیال مالکان راحت است.
پس چرا همه سرمایه ی خود وارد بازار خرید و فروش ملک نمی کنند؟ خب مانند هرچیزی دیگری در دنیا، سرمایه گذاری در ملک آنقدر که به نظر می رسد ساده نیست. پیچ و خم زیادی در این راه وجود دارد و سرمایه گذاری در املاک به همان اندازه که می تواند سبب سود شود احتمال ضرر را به همراه دارد.
این بدین معنا نیست که سرمایه گذاری در املاک شما را ثروتمند نخواهد کرد. اتفاقا احتمال آن زیاد است. با این حال، قبل و بعد از اولین سرمایه گذاری در املاک، نکات بسیاری وجود دارد که باید در نظر بگیرید که دقیقا همان چیزی است که در این کتاب به آن اشاره شده است. این کتاب آگاهی و دانشی به شما می دهد که خبره های بازار املاک در طول سالیان دراز گردهم آورده اند.

در این کتاب می خوانید:
  • چرا باید دفتر کار شما در زیرزمین باشد؛
  • چرا صاحبان املاک درآمدی انفعالی ندارند؛ و
  • چگونه کاری کنید که ملک شما حسی دلنشین برای مستاجران داشته باشد.

نظرات کاربران درباره میکروبوک موفقیت در بازار خرید و فروش ملک