فیدیبو نماینده قانونی مؤسسه عالی پژوهش تأمین اجتماعی و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب هدفمند کردن مزایای اجتماعی

کتاب هدفمند کردن مزایای اجتماعی
چشم‌اندازها و گرایش‌های بین‌المللی

نسخه الکترونیک کتاب هدفمند کردن مزایای اجتماعی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۳,۶۰۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب هدفمند کردن مزایای اجتماعی

کتاب حاضر، رهیافت‌های مختلف را نسبت به هدفمند کردن مزایای اجتماعی تحلیل می‌کند، و نتایج تلاش‌های به عمل‌آمده و پیامدهای این تلاش‌ها را در آینده حمایت اجتماعی در کشورهایی چند ــ بریتانیا، ایتالیا، هلند، نیوزیلند، سوئد، و امریکا ـ بر می‌رسد. این کشورها، معرف نظام‌های رفاهی صنفی‌گرا، محدود، و فراگیر (اسپینگ ‌ـ ‌آندرس، ۱۹۹۰) محسوب می‌شوند، و نرخ‌های هزینه اجتماعی زیاد، متوسط، و کم دارند. بررسی این کشورها، به ارزیابی نظام‌مند دامنه و تأثیر روند هدفمند کردن و سیاستگذاری‌ها و اقدامات اجرایی آن، که ویژگی نظام‌های حمایت اجتماعی مدرن در طول دهه‌های گذشته است، در یکایک کشورهای فوق منجر می‌شود. این تحلیل‌ها به ما اجازه می‌دهد تا رهیافت‌های مختلف را نسبت به روش‌های گزینشی تخصیص اعتبارات رفاهی و نتایج آن‌ها در کشورهای گوناگون با یکدیگر مقایسه کنیم ــ و بدین ترتیب، امکان استفاده از تجارب یکدیگر برایمان فراهم شود. هدف کتاب حاضر این است که با روشن کردن و تحلیل این تجربه‌ها به پژوهشگران، سیاستگذاران، و دانشجویان رشته‌های رفاه اجتماعی کمک کند تا چشم‌اندازهای خود را نسبت به گزینه‌های سیاستگذاری گسترش داده و بر آگاهی‌های خود از امکان طراحی‌های مختلف در حوزه هدفمند کردن مزایای اجتماعی و پیامدهای این کار بیفزایند.

ادامه...

بخشی از کتاب هدفمند کردن مزایای اجتماعی

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری

نظرات کاربران درباره کتاب هدفمند کردن مزایای اجتماعی