فیدیبو نماینده قانونی پرنیان اندیش و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب راهکارهای آسان برای زندگی پایدار

کتاب راهکارهای آسان برای زندگی پایدار
سبز

نسخه الکترونیک کتاب راهکارهای آسان برای زندگی پایدار به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۲,۶۴۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب راهکارهای آسان برای زندگی پایدار

زندگی پایدار (سبز) یعنی تمام تلاش خود را به خرج دهیم تا با کمترین میزان مصرف از منابع طبیعی که در دسترس داریم، به بهترین شکل ممکن زندگی کنیم. گاهی هم این تعریف را می توان در مصرف نکردن محصولاتی خلاصه نمود که چندان به آن احتیاج نداشته و برای ارتقای زندگی ما ضرورتی ندارند. شاید هم بتوان گفت هرگاه آدمی بتواند کارهای خود را به صورتی مدیریت نماید که مصرف گرایی محض را کنار بگذارد، می‌توان گفت به سطح قابل قبولی از زندگی پایدار (سبز) دست یافته است.

ادامه...

بخشی از کتاب راهکارهای آسان برای زندگی پایدار

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:به راستی زندگی پایدار (سبز) چیست؟

زندگی پایدار (سبز) یعنی تمام تلاش خود را به خرج دهیم تا با کمترین میزان مصرف از منابع طبیعی که در دسترس داریم، به بهترین شکل ممکن زندگی کنیم. گاهی هم این تعریف را می توان در مصرف نکردن محصولاتی خلاصه نمود که چندان به آن احتیاج نداشته و برای ارتقای زندگی ما ضرورتی ندارند. شاید هم بتوان گفت هرگاه آدمی بتواند کارهای خود را به صورتی مدیریت نماید که مصرف گرایی محض را کنار بگذارد، می توان گفت به سطح قابل قبولی از زندگی پایدار (سبز) دست یافته است.
همه می دانیم که تغییرات آب و هوایی، گرمایش زمین و سوراخ شدن لایه ی اوزون از جمله بلایای طبیعی است که اثرات مخربی بر زندگی انسان ها و حیوانات این کره ی خاکی بر جای می گذارد. اکنون زمان آن رسیده که مردم با اتخاذ تدابیر پیش گیرانه ای، از افزایش گاز دی اکسید کربن جلوگیری نموده و با تغییر روش زندگی خود برای کم کردن آثار مخرب این بلایا بر زندگی خود چاره ای بجویند. راه های پیشگیری مانند استفاده ی بیشتر از وسایل نقلیه ی عمومی، تلاش برای کاهش مصرف انرژی و به صورت اقتصادی زندگی کردن سبب می شود تا ما هم به سهم خویش اثری در بهبود شرایط محیطی داشته باشیم و بتوانیم محیط پیرامون و کره ای که در آن زندگی می کنیم را محلی سالم تر و امن تر نگاه داریم.کسانی که چنین شیوه ای را در زندگی خود به کار می گیرند، به روش های گوناگونی نظیر کاهش استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی، استفاده ی کمتر از انرژی و حتی رژیم گرفتن، به هر شکل سعی در کاهش مصرف منابع طبیعی در زندگی خویش دارند.
کسانی که به این شیوه زندگی می کنند، به شدت به راهکارهای آن پایبند بوده و تلاش می کنند تا تعادل طبیعت را حفظ کرده، به منابع اقتصادی و چرخه ی طبیعی حاکم بر محیط زندگی شان با احترام رفتار نموده و صدمات جبران ناپذیر بر کره ای را که بر آن زندگی می کنند کمتر کنند. در حقیقت، فلسفه ی عمومی حیات و زندگی اقتصادی رابطه ی تنگاتنگی با زندگی پایدار داشته و از مبانی واحدی پیروی می کند.نظرات کاربران درباره کتاب راهکارهای آسان برای زندگی پایدار