فیدیبو نماینده قانونی کارخانه محتوا و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

میکروبوک گفت‌وگوهای سخت
چگونه راجع به مهم‌ترین موضوعات صحبت کنیم

نسخه الکترونیک میکروبوک گفت‌وگوهای سخت به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره میکروبوک گفت‌وگوهای سخت

بعضی از افراد به خوبی ارتباط برقرار می‌کنند، درحالی که بعضی دیگر از فکر صحبت‌کردن درباره‌ی موضوع‌های سخت با دیگران می‌ترسند.
اما بعضی‌اوقات مجبوریم مکالمات سختی را با دیگران داشته باشیم، درنتیجه مهم است که یاد بگیریم چگونه از پس این موارد بربیایم. خوشبختانه نویسنده‌ی کتاب نکات و روش‌هایی از اتفاق‌های روزمره جمع‌آوری کرده است که گفت‌وگوهای ناخوشایند را ساده‌تر انجام دهید.
در این کتاب راجع به چالش‌هایی که گفت‌وگوهای مهم را خراب می‌کنند توضیح می‌دهد و توصیه‌هایی راجع به حل آن‌ها ارائه می‌کند. همچنین این کتاب برای شما چهارچوبی را فراهم می‌آورد که در آن بتوانید مکالمات سخت را بدون هیچ آسیبی و به‌خوبی ادامه داده و از موضوع فاصله نگیرید.

ادامه...
  • ناشر کارخانه محتوا
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 0.13 مگابایت
  • تعداد صفحات ۰ صفحه
  • شابک

معرفی رایگان میکروبوک گفت‌وگوهای سخت

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

 

گفت وگوهای سخت

چگونه راجع به مهم ترین موضوعات صحبت کنیم

شیلا هین- بروس پاتون- داگلاس استون
گروه مترجمان


حق انتشار الکترونیک برای فیدیبو محفوظ است

a«اعلان»

-  نسخه حاضر، "نسخه نمونه" کتاب است و تنها بخش مختصری از کتاب را شامل می شود. 

- برای تهیه نسخه کامل کتاب، کافیست به سایت www.FIDIBO.com مراجعه و کتاب را با قیمتی ارزانتر نسبت به نسخه چاپی، خریداری کنید. 

- بعد از تکمیل فرآیند خرید، نسخه کامل کتاب به صورت آنی و خودکار به کتابخانه شما در اپلیکیشن اضافه خواهد شد. تنها کافیست بعد از پرداخت در حالیکه به اینترنت متصل هستید از طریق گزینه "همگام سازی"، لیست کتابخانه را به روز کنید.

- در صورت وجود هرگونه پرسش در خصوص فرآیند خرید، به کتابچه راهنما مراجعه کنید یا با آدرس PU@FIDIBO.com مکاتبه کنید.

نظرات کاربران درباره میکروبوک گفت‌وگوهای سخت