فیدیبو نماینده قانونی انتشارات کتیبه پارسی و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

کتاب ۵ نقطه‌ قوت خود را بشناسید

نسخه الکترونیک کتاب ۵ نقطه‌ قوت خود را بشناسید به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب ۵ نقطه‌ قوت خود را بشناسید

بنجامین فرانکلین می‌گوید: «استعدادهای خود را پنهان نکنید. استعداد برای این خلق شده است که به کار گرفته شود. گذاشتن ساعت آفتابی در سایه چه فایده‌ای دارد؟» آیا ما شانس این را داریم که هر روز کارهایی را انجام دهیم که در آنها استعداد و توانایی بیشتری داریم؟ بیشتر ما این شانس را نداریم. ما همۀ وقتمان را برای بهبود نقاط ضعفمان صرف می‌کنیم. در کتاب پیشِ رو گلاپ شما را یاری می‌کند، نقاط قوّت خود را بشناسید. نقاط قوّتی که برای بسیاری تا آخر عمر ناشناخته می‌ماند. وقتی مدیر مسئول گرانقدر نشر کتیبۀ پارسی برای ترجمۀ کتاب با من تماس گرفت، به محض خواندن مقدمه با اشتیاق آن را پذیرفتم. باور داشتم که در جامعۀ ما در این زمینه خلاء عمیقی وجود دارد و با این امید که اثر پیشِ رو در پر کردن نقطه‌ای از این خلاء جامعه‌مان را یاری کند، آن را ترجمه نمودم.
ترجمۀ عنوان ۳۴ درون‌مایه یکی از دشواری‌های ترجمۀ این کتاب بود. برگزیدن معادل برای کلماتی که در انگلیسی هم جدید هستند، چالشی بزرگ بود. با این وجود تلاش کردم معادل‌ها را طوری برگزینم که علاوه بر وفاداری به متن اصلی محتوای درون‌مایه را نیز در بر بگیرند، به نحوی که خوانندۀ گرامی با خواندن عنوان، مفهوم را دریابد. معادل انگلیسی درون‌مایه‌ها نیز در پانویس هر صفحه آورده شده است. هرکجای اثر که نیاز به اطلاعات یا توضیح بیشتر بود، آن را در پانویس افزوده‌ام. معادل انگلیسی برخی اسامی ناآشنا نیز برای سهولت تلفظ، زیرنویس شده است.


  • ناشر: انتشارات کتیبه پارسی - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 1.02 مگابایت - تعداد صفحات : ۱۶۹ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب ۵ نقطه‌ قوت خود را بشناسید در فیدیبو

۲۹،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۹،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۳،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۶۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب ۵ نقطه‌ قوت خود را بشناسید

اونطور که فکر میکردم جالب نبود.توصیه نمیکنم بخرید.
در 1 هفته پیش توسط
خوب بود مرسی
در 1 هفته پیش توسط
فوق العاده عالی برای کسی که عزت نفس پایین داره .
در 2 هفته پیش توسط
از امروز باید شروع به خوندش کنم
در 2 هفته پیش توسط
جدیداً، عبارت : فهرست موجود نیست . خیلی به چشم می‌خورد و رو به تزاید هست. لطفاً فهرست گذاری شود چون فرصت نیست همه کتابها را نمونه گرفت و حتی در نمونه هم فهرست کامل موجود نیست. فهرست بطور اجمالی به ما می گوید که کتاب در چند فصل است و به چه ترتیبی از چه سخن می‌گوید.
در 2 هفته پیش توسط