فیدیبو نماینده قانونی انتشارات کتاب مرو و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

کتاب رئیس جمهور گم می‌شود

نسخه الکترونیک کتاب رئیس جمهور گم می‌شود به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب رئیس جمهور گم می‌شود

پوشه‌ی روی میزم را می‌بندم. آیتم‌های مختلفی که مشاور کاخ سفیدم، دنی ایکرز، و کارمندهایش در مورد مشورت با دادستان کل برایم تهیه کرده‌اند را بررسی کرده‌ام.
پیش‌نویس یک دستور اجرایی با مضمون اجرای حکومت نظامی در سراسر کشور و یک نامه‌ی حقوقی برای توضیح درباره‌ی قانونی بودن این تصمیم.
پیش‌نویس لایحه برای کنگره و پیش‌نویس فرمان اجرایی درباره‌ی تعلیق قرار احضار زندانی‌ها در سراسر کشور.
یک فرمان اجرایی در مورد اعمال کنترل بر قیمت‌ها و جیره‌بندی کالاهای مصرفی مختلف همراه با صدور اختیارات لازم در موارد مورد نیاز.
فقط دعا می‌کنم که کار به اینجاها نکشد.
منشی‌ام جوآن می‌گوید: «آقای رئیس‌جمهور، رئیس مجلس نمایندگان اومدن.»
لستر رودس مؤدبانه به جوآن لبخند می‌زند و وارد دفتر بیضوی می‌شود، دستش را دراز می‌کند. از پشت میزم بلند می‌شوم تا به استقابلش بروم.
درحالی‌که دستم را تکان می‌دهد و برآوردم می‌کند می‌گوید: «صبح‌بخیر، آقای رئیس‌جمهور.» شاید به این فکر می‌کند که چرا من ریش گذاشته‌ام؟
«آقای رئیس مجلس.» معمولاً در این مواقع می‌گویم ممنون که تشریف آوردید یا از دیدنتان خوشحالم، اما نمی‌توانم از این حرف‌های زیبا به این مرد بزنم. به‌هرحال، رودس معمار احیای حزبش در مجلس در طول انتخابات میان دوره، انحصاراً براساس نوید «کشورمان را پس می‌گیریم» و آن «کارنامه‌ی» مسخره درمورد عملکرد من بود که پُزش را جلوی تمام نامزدها می‌داد و به سیاست خارجی، اقتصاد و تعدادی از موضوعات داغ نمره داده بود.
او روی مبل می‌نشیند و من روی صندلی. آستین کتش را می‌کشد تا راحت‌تر بشود. مثل یک وکیل و قانون‌گزار قدرتمند لباس پوشیده: پیراهن آبی نفتی با یقه و سرآستین‌های سفید، کراوات قرمز روشن گره نازک، تمام رنگ‌های پرچم آمریکا را پوشیده است.
او هنوز آن درخشش خودنمایانه‌ی قدرت تازه به دست آمده را دارد. هنوزپنج ماه نیست که رئیس مجلس شده و محدودیت‌هایش را نمی‌داند که اتفاقاً باعث می‌شود که خطرناک‌تر شود، نه کم‌خطرتر.


  • ناشر: انتشارات کتاب مرو - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 2.89 مگابایت - تعداد صفحات : ۶۰۲ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب رئیس جمهور گم می‌شود در فیدیبو

۲۹،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۹،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۳،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۶۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب رئیس جمهور گم می‌شود

براساس کامنتهایی که بود چون بنده هم مترجم هستم ترغیب شدم کتاب رو بخونم که ایرادات ترجمه رو ببینم ولی هرچی پیش رفتم دیدم ترجمه کاملا قابل قبول و روان هست،ضمنا ایرادات نگارشی و املایی حداقل هستن و قابل اغماض،با یه سرچ ساده متوجه شدم کتاب با ترجمه این نشر در عرض مدت کوتاهی به چاپ دوم رفته که خودش گویای این هست که مشکلات عنوان شده از دید خیلی ها وجود خارجی ندارد.در مجموع داستان و ترجمه در حد قابل قبول هستن
در 2 ماه پیش توسط
کتابای خوب رو ببین چطوری خراب میکنن! نشر مرو کدوم چارپاییه؟
در 2 ماه پیش توسط
من که نفهمیدم چی بود کتاب!! کیفت فدای کیمت.. خزعبل
در 2 ماه پیش توسط
گم شده است نه می شود الاغ!
در 2 ماه پیش توسط
افتضاح! گه..
در 2 ماه پیش توسط